Azja - przewodniki po państwach

Jogyesa Temple w Seulu

Azja - Jogyesa Temple w Seulu w Korei Południowej.


Azja jest największym kontynentem na świecie. Jej wielkość równa się jej zróżnicowaniu - w Azji znajdziemy zarówno rozwinięte kraje Japonii i Korei Południowej w Azji Wschodniej (zwanej Dalekim Wschodem), monumentalne Chiny i Indie, jak i republiki Kaukazu (Gruzja, Armenia, Azerbejdżan), kraje arabskie na Bliskim Wschodzie oraz turystyczne raje - Tajlandię, Wietnam czy Indonezję, które położone są w Azji Południowo-Wschodniej. To ulubiony kontynent dla większości podróżników. Nic dziwnego - ciężko się w Azji nie zakochać!

Poniżej znajdziecie przewodniki turystyczne po państwach Azji. Dla każdego państwa przygotowaliśmy wyczerpujący poradnik, zawierający informacje, dzięki którym dowiesz się, jak tanio podróżować po danym kraju, o czym należy pamiętać i co warto wiedzieć. Dowiesz się między innymi, jak najtaniej dostać się do danego kraju, dojechać z lotniska do centrum, jak poruszać się po mieście, gdzie jeść, gdzie spać, co zwiedzać i na co uważać. Pisząc każdy z poniższych przewodników skupiliśmy się na najtańszych aspektach podróżowania - dzięki nam dowiesz się, jak podróżować tanio.

Azerbejdżan przewodnikArmenia przewodnikprzewodnik po BruneiChiny przewodnikFilipiny przewodnikGruzja przewodnikHong Kong przewodnikIndie przewodnikIndonezja przewodnikIran przewodnikIzrael przewodnikJaponia przewodnikJordaniaKambodżaKazachstanKirgistanKorea Południowa przewodnikKorea Północna przewodnikLaos przewodnik zwiedzaniaMalediwy przewodnikprzewodnik po Mjanmie - BirmieMalezja przewodnikNepal przewodnikPrzewodnik po SingapurzeSri Lanka przewodnikTajlandia przewodnikTurcja przewodnikUzbekistanWietnam przewodnikZjednoczone Emiraty Arabskie przewodnik


Tagi: Azja  
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ