Ameryka Północna - przewodniki po państwach

Nowy Jork

Nowy Jork, USA. Foto: Aurelien Guichard, flickr.com


Ameryka Północna to kontynent o stosunkowo najkrótszej historii. Oblewany z trzech stron przez 3 różne oceany (Atlantycki, Spokojny i Arktyczny), wielu osobom kojarzy się głównie ze Stanami Zjednoczonymi, a przecież to nie jedyne państwo na tym kontynencie. Najpopularniejszy podział mówi, że Ameryka Północna ciągnie się aż do Ameryki Południowej, a granicę z nią wyznacza Kanał Panamski.

Aby ułatwić nawigację na stronie, jako Amerykę Północną traktujemy USA, Kanadę oraz Meksyk. Pozostałe państwa, które przypisywane są często do Ameryki Północnej, opisujemy w osobnych kategoriach: Ameryka Centralna oraz Karaiby.

Poniżej znajdują się prowodniki po państwach Ameryki Północnej - USA, Kanady i Meksyku. Znajdziesz w nich informacje na temat najtańszego dolotu do tych krajów, komunikacji wewnątrz państwa, informacje wizowe, spis największych atrakcji oraz wiele, wiele więcej.

przewodnik po Kanadzieprzewodnik po Meksykuprzewodnik po USA

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ