Afryka - przewodniki po państwach

Tunezja

Pustynne rejony w Tunezji.


Nie Europa, nie Azja, ale właśnie Afryka jest kolebką ludzkości. To tutejszy klimat był najbardziej przyjazny naszym przodkom, którzy stąd zaczynali wędrówki na północ do Europy. Obecnie Afryka jest najbiedniejszym kontynentem na świecie. Brak przemysłu, korupcja, nepotyzm i kolonialna przeszłość złożyły się na jej dzisiejszy obraz. Świat powinien pomagać Afryce wychodzić z biedy, a na pewno zapobiegać jej pogłębianiu. Jednym z rozwiązań jest rozwój turystyki. Ostatnimi laty coraz więcej turystów odwiedza kraje Afryki Środkowej i Południowej odkrywając jej niesamowite piękno. Afryka to nie tylko pustynie, ale również lasy równikowe, wodospady, rajskie plaże i bardzo stara kultura od której wszystko się zaczęło.

Poniżej znajdują się nasze Przewodniki Taniego Zwiedzania najważniejszych państw i miast Afryki. Wybierz państwo do którego chcesz się udać. Dla każdego z nich przygotowaliśmy wyczerpujący poradnik, zawierający informacje, które z pewnością przydadzą Ci się podczas Twojego wyjazdu. Dowiesz się jak tanio podróżować po danym kraju, o czym należy pamiętać, co warto wiedzieć, a także gdzie szukać odpowiedzi na inne pytania.

Po wybraniu państwa, odnajdziesz przewodniki po państwach i miastach. Podpowiemy jak najtaniej dostać się do niego, dojechać z lotniska do centrum, jak poruszać się po mieście, gdzie jeść, gdzie spać, co zwiedzać, o czym pamiętać i na co uważać. Zaznaczamy, że są to przewodniki skoncentrowane na najtańszych, najbardziej opłacalnych sposobach zwiedzania. Tworzymy je w taki sposób, abyście jak najmniejszym kosztem zdołali zobaczyć i przeżyć jak najwięcej!

Egipt zwiedzanieKenia zwiedzanieMadagaskar zwiedzanieMaroko zwiedzanieMauretania - przewodnik zwiedzaniaRPA, Republika Południowej Afryki - przewodnik zwiedzaniaSenegal - przewodnik zwiedzaniaTunezja - przewodnik turystyczny

Tagi: Afryka  
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ