Australia i Oceania - przewodniki po państwach

Australia - Sydney

Australia jest zarazem krajem i kontynentem. Foto: Bernard Spragg. NZ, flickr.com


Australia jest najmniejszym kontynentem świata. Nie posiada granic z ościennymi krajami, granicząc z nimi jedynie poprzez morze i ocean. Mimo dość krótkiej historii jest to państwo (i kontynent) o jednym z najwyższych na świecie wskaźników jakości życia, opieki medycznej, zamożności i długości życia. Oceania jest natomiast zbiorowym określeniem wysp Oceanu Spokojnego.

Poniżej znajdują się nasze Przewodniki Taniego Zwiedzania najważniejszych państw i miast Australii i Oceanii. Wybierz państwo do którego chcesz się udać. Dla każdego z nich przygotowaliśmy wyczerpujący poradnik, zawierający informacje, które z pewnością przydadzą Ci się podczas Twojego wyjazdu. Dowiesz się jak tanio podróżować po danym kraju, o czym należy pamiętać, co warto wiedzieć, a także gdzie szukać odpowiedzi na inne pytania.

Po wybraniu państwa, odnajdziesz przewodniki po miastach. Podpowiemy jak najtaniej dostać się do niego, dojechać z lotniska do centrum, jak poruszać się po mieście, gdzie jeść, gdzie spać, co zwiedzać, o czym pamiętać i na co uważać. Zaznaczamy, że są to przewodniki skoncentrowane na najtańszych, najbardziej opłacalnych sposobach zwiedzania. Tworzymy je w taki sposób, abyście jak najmniejszym kosztem zdołali zobaczyć i przeżyć jak najwięcej.

Cały czas powiększamy naszą bazę. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś pomóc nam w tworzeniu poradnika dla któregoś z krajów/miast zachęcamy do kontaktu z nami.

przewodnik po Australiiprzewodnik po Nowej Zelandiiprzewodnik turystyczny po Papui Nowej Gwinei


Tagi: Australia   Nowa Zelandia   Oceania    
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ