ABC taniego podróżowania - poradnik taniego zwiedzania

poradnik taniego zwiedzania

Przeczytaj nasz Poradnik i dowiedz się jak tanio podróżować po świecie.


Poradnik Taniego Podróżowania to prawie 300 stron przydatnych informacji, dzięki którym dowiesz się, jak podróżować tanio. Cały materiał został podzielony na pięć rozdziałów - Przygotowania, Loty, Kolej, autokary i inne, Noclegi i Zwiedzanie. Po lekturze poradnika dowiesz się, jak zorganizować wakacje. Tanio, sprawnie i przyjemnie!

Przygotowania do wyjazduPRZYGOTOWANIA DO WYJAZDU

Zacznijmy od podstaw! Aby wyjazd był udany, musisz się do niego dobrze przygotować, aby nie spadły na Ciebie niezapowiedziane wydatki. Z tego rozdziału dowiesz się, ile mniej więcej kosztuje wyjazd do poszczególnego kraju. Dowiesz się również, jak wyrobić dokumenty potrzebne i przydatne w podróży - paszport, wizę, kartę EKUZ, Międzynarodowe Prawo Jazdy i inne. Sprawdzimy, ile kosztuje ubezpieczenie podróżne i czy warto je kupić? Jak najlepiej się spakować oraz co wziąć ze sobą w podróż? Omawiamy, które szczepienia warto zrobić i na czym to polega. Ponadto dowiesz się o najlepszych kartach zniżkowych, kartach city card, zobaczysz przydatne aplikacje telefoniczne, porady oraz dużo więcej informacji, które pomogą Ci porządnie przygotować się do wyjazdu.

rezerwacja lotów poradnikLOTY

Najdokładniejszy poradnik w polskim internecie. Odpowiadamy na większość pytań związanych z rezerwowaniem tanich biletów lotniczych. Jak kupić tanie bilety lotnicze? Gdzie kupić tanie bilety lotnicze? Na co zwrócić uwagę kupując tanie bilety lotnicze? Z jakim wyprzedzeniem należy bukować nasz lot, z jakich stron korzystać, a jakich unikać? Czym jest error fare, Matrix, AZAIR i OTA, a czym multiwyszukiwarki? Na jakich forach internauci wymieniają się informacjami o błędach w systemach rezerwacyjnych? Ponadto ujawnimy jak funkcjonują tanie linie lotnicze oraz na czym zarabiają.

transport zagranicą poradnikKOLEJ, AUTOKARY, SHARING ECONOMY, AUTOSTOP, JACHTOSTOP I INNE

Podróżowanie to nie tylko loty. W niektórych miejscach dużo bardziej opłaca się podróżować pociągiem lub autokarem. Znajdziesz tu poradnik poświęcony pozostałym środkom transportu - poradnik o kolei, autokarach, autostopie, jachtostopie, wszelkich dostępnych usługach sharing economy oraz innych, które przydadzą Ci się w podróży. Tutaj dowiesz się, jak tanio poruszać się drogą lądową i morską oraz dowiesz się, kiedy warto skorzystać z biur podróży i jak zrobić to jak najniższym kosztem. Sprawdzimy także, czy da się za symboliczną kwotę wynająć samochód.

Noclegi rezerwacja poradnikNOCLEGI

W jaki sposób wyszukać dla siebie najtańszy i zarazem najbardziej komfortowy nocleg w dowolnym miejscu na świecie? Co się bardziej opłaca - korzystanie z wyszukiwarek, czy rezerwacja bezpośrednio na stronach obiektów? Jeżeli z wyszukiwarek to jakich oraz z jakim wyprzedzeniem? Podpowiemy czym kierować się przy wyborze oraz opowiemy o różnego rodzaju alternatywach takich jak: Couchsurfing, home swap, kempingi, kwatery prywatne, a nawet nocowanie na lotnisku. Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się jak i gdzie szukać nawet 4/5-gwiazdkowych hoteli za niewielkie pieniądze!

Zwiedzanie poradnikZWIEDZANIE + PIENIĄDZE, JEDZENIE I BEZPIECZEŃSTWO W PODRÓŻY

Mamy już kupione bilety, zarezerwowane noclegi i wykupione bilety na transport publiczny, zrobiliśmy zakupy potrzebne na wyjazd, wyrobiliśmy potrzebne dokumenty. Co jeszcze? O czym warto pamiętać? Pora na bardziej przyziemne sprawy, takie jak gotówka na wyjeździe, jedzenie w podróży, sposoby na tanie zwiedzanie atrakcji i jak najtańsze poruszanie się wewnątrz miast. Pokażemy również najpopularniejsze kanty i oszustwa na świecie, abyś wiedział na co uważać. Bazując na naszym doświadczeniu dajemy Ci wskazówki, dzięki którym zaoszczędzisz czas, nerwy i przede wszystkim pieniądze. Chcemy, abyś uczył się na naszych, a nie na swoich błędach.

Powyższe tematy są dużo bardziej rozbudowane w mojej książce  Encyklopedia Taniego Zwiedzania. Możesz ją kupić za 49,99 PLN. Zapraszam Cię do wynagrodzenia mojej pracy i zakupu książki, nie zawiedziesz się! :)


comments powered by Disqus
Tagi: poradnik  
 

Nasz kanał na YouTube


Facebook
 

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2020 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ