O stronie

Kilka słów o TanieZwiedzanie.com


Pomysł o uruchomieniu portalu zrodził się w 2011 roku, kiedy poraz pierwszy skorzystałem z usług tanich linii lotniczych. Ani ja, ani moi bliscy i znajomi nie wiedzieli, że można kupić bilet lotniczy za kilkanaście złotych. Internet nie posiadał jeszcze stron na ten temat, a fly4free czy mlecznepodroze dopiero się rozkręcały.

Moja pierwsza budżetowa podróż to wyjazd do Anglii w 2011 roku, kiedy odwiedziłem m.in. Londyn, Birmingham, Sheffield, i Leeds. Cały wyjazd miał być wyjazdem maksymalnie oszczędnym, jednak dopiero po powrocie do Polski dowiedziałem się wielu praktycznych informacji, między innymi o tym, że kupując bilety na transport z lotniska do centrum z wyprzedzeniem przez internet będzie taniej czy o tym, że większość muzeów w Anglii jest darmowa. Mimo że strony w internecie zaczęły interesować się tanimi podróżami, brakowało strony, która zamiast wyszukiwania promocji i tanich biletów zajęłaby się mniej spektakularną stroną podróżowania - zbieraniem informacji na temat tego, jak najtaniej podróżować po danym mieście czy państwie.

Postanowiłem stworzyć stronę internetową z takimi właśnie informacjami - pozwalającymi podróżować po świecie jak najniższym kosztem. Domenę zarejestrowałem 12 stycznia 2012 roku i rozpocząłem ciężką pracę nad serwisem. Strona ruszyła oficjalnie 10 grudnia 2012 roku. W trakcie jej tworzenia główna myśl, jaka mi przyświecała w jego tworzeniu to: „Pokażmy wszystkim w jaki sposób podróżować jak najwięcej za jak najmniej“. Powstała z tego strona www.taniezwiedzanie.com, która jest najbardziej dokładnym tego typu portalem w polskim internecie.

Zostało to docenione przez magazyn WPROST, który nagrodził TanieZwiedzanie tytułem Złotej Strony w 2013 roku.  

W ten oto sposób zbliżamy się powoli do dziesięciolecia strony. Przez tyle lat miałem możliwość śledzić na bieżąco branżę podróżniczą, poznać setki osób i współpracować z kilkudziesięcioma z nich, wystąpić w radio i telewizji, udzielić kilkunastu wywiadów oraz wydać własną książkę podróżniczą. Zwiedziłem również duży kawał Świata. Dziękuję Ci za odwiedzanie strony, mam nadzieję, że będziemy się spotykać przez następne 10 lat!


Tagi:
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ