Pomysł na wyjazd - Bolonia

Panorama Bolonii

Piękna panorama Bolonii. Foto: ramonbaile, flickr.com


Bolonia to jedno z najpiękniejszych włoskich miast. Możecie polecieć do niej za naprawdę niewielką kwotę. Bolonia na weekend - to idealny pomysł! W artykule odpowiemy na pytanie - ile kosztuje podróż do Bolonii?

Bolonia jest jednym z tańszych kierunków, do których dolecimy bezpośrednio z Polski. Linie Wizzair i Ryanair latają do Bolonii z wielu polskich miast. Cena za loty powinna wynieść 100-200zł. Wszystko, co droższe, uważam, że jest nieatrakcyjne (chyba, że chcemy lecieć w sezonie wakacyjnym).

Ceny noclegów nie należą do najwyższych w świecie - noc w pokoju dwuosobowym zaczyna się od 160 PLN, natomiast wynajęcie łóżka w pokoju wieloosobowym to koszt od 65 PLN. Poniżej przedstawiam wyszukiwarkę, która pomoże Ci znaleźć najtańsze noclegi.

Korzystając z powyższej wyszukiwarki wynagradzasz moją pracę nad TanieZwiedzanie.com. Ile kosztuje podróż do Bolonii? Podsumowując powyższe wydatki (loty + noclegi), wyjazd na weekend do Bolonii (3 noce) powinien kosztować około 345zł (pokój wieloosobowy) lub 390zł (pokój dwuosobowy). Wyjazd na tydzień (7 nocy) to koszt około 605zł (pokój wieloosobowy) lub 710zł (pokój dwuosobowy).

Oczywiście nie są to całkowite koszty wyjazdu. Doliczyć musimy jeszcze transport z lotniska (w przypadku Bolonii jest to niecałe 2 EUR w jedną stronę) + pieniądze na poruszanie się w mieście (Bolonia jest mała dzięki czemu chętni będą mogli zwiedzić ją pieszo) + pieniądze do wydania na miejscu, których nie dodaję do zestawienia, ponieważ jest to zbyt indywidualna sprawa.

Zobacz także: Przewodnik Taniego Zwiedzania Bolonii


comments powered by Disqus
Tagi: Bolonia   Włochy  
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2020 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ