Pomysł na wyjazd - Eindhoven

Eindhoven

Eindhoven. Foto: Lennart Tange, flickr.com


Jeżeli wciąż nie zdecydowaliście się, gdzie chcecie jechać na tegoroczne wakacje, TanieZwiedzanie Wam podpowie - możecie jechać do Eindhoven na pięć nocy - zapłacicie za to jedynie 350 złotych!

Na stronie Ryanair dostępne są bilety z Warszawy do Eindhoven w bardzo dobrej cenie. Praktycznie na cały czerwiec dostępne są bilety za 69 złotych! Za lot + powrót zapłacimy więc 138 zł (140,76 w przypadku płatności kartą kredytową)! Standardowa cena za te loty to ok 200zł za lot w dwie strony.

My wybraliśmy wylot 12 czerwca, powrót 17.06. Za 5 nocy w 3BE Backpackers Bed and Breakfast zapłaciliśmy 210 złotych! Kto chce, nie musi całego tego czasu spędzić w Eindhoven. Chętni dojadą stąd do Amsterdamu za około 25 EUR - więcej informacji w naszym Poradniku Taniego Zwiedzania Amsterdamu.

Jeżeli chcesz, poniżej możesz przejrzeć ofertę pozostałych miejsc noclegowych w Eindhoven:

Cały tygodniowy wyjazd (loty + noclegi) to wydatek 350 złotych! Bez promocji taki wyjazd można zorganizować za ok. 500zł, co i tak jest bardzo niską ceną.

Przeczytaj nasz Poradnik Taniego Zwiedzania Holandii


comments powered by Disqus
Tagi: Eindhoven   Holandia  
 

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2020 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ