Wyszukiwarki lotów

Skyscanner jest jedna z najpopularniejszych wyszukiwarek lotów. Foto: www.skyscanner.com


W Internecie znajdziemy teraz setki wyszukiwarek lotów. Jedne z nich są dobre i warte polecenia, inne z kolei powinniśmy omijać szerokim łukiem. Nie chcieliśmy jednoznaczenie odradzać niektórych z nich, ale kilka z checią polecimy.

W chwili obecnej najszepsze naszym zdaniem wyszukiwarki w polskiej wersji językowej to: www.flipo.pl oraz www.skyscanner.pl, w języku angielskim: www.kayak.com, www.expadia.com, www.ebookers.com. To takie podstawowe, które powinniście kojarzyć i sprawdzać.

Pamiętajcie jednak, że jak sama nazwa wskazuje wyszukiwarki powinniśmy używać do wyszukiwania lotów, a nie do ich rezerwowania. Rezerwacje w 90% wypadków, powinniśmy dokonywać bezpośrednio na stronach linii lotniczych!

Co do innych - raczej nie polecam z prostej przyczyny. Musicie sobie zdawać sprawę, że większość wyszukiwarek lotów jest w sieci po to, aby na siebie zarabiać. A zarabiają na prowizjach od biletów. Dlatego ZAWSZE zanim zarezerwujemy lot sprawdźmy jego cenę na stronie linii lotniczej. Tam mamy pewność, że płacimy tylko i wyłącznie za bilet.

Przeczytaj także:

Na czym zarabiają linie lotnicze

Bagaż podręczny

Strony linii lotniczych

Wykaz tanich linii lotniczych


comments powered by Disqus

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ