Reklama

Reklama w serwisie TanieZwiedzanie.com


TanieZwiedzanie.com oferuje możliwość reklamowania się za pośrednictwem naszej strony oraz wiele innych form współpracy. Wykorzystaj potencjał najdokładniejszego portalu o tanim podróżowaniu w Polsce. Wybierz kategorię i dowiedz się więcej.

O czym piszemy?

TanieZwiedzanie.com to popularny serwis turystyczny uruchomiony w grudniu 2012 roku. Portal w szybkim tempie dołączył do grona najpopularniejszych serwisów podróżniczych w Polsce. To, co wyróżnia nas od innych tego typu stron, to położenie głównego nacisku na finansowy aspekt podróży – dostarczanie czytelnikom informacje w jaki sposób podróżować jak najtaniej, przy jednoczesnym zachowaniu pewnych standardów komfortu. Naszym mottem jest hasło „Podróżuj jak najwięcej za jak najmniej” i ono w znakomity sposób opisuje to, czym się zajmujemy.

Na portalu znajduje się liczący ponad 100 stron „Poradnik Taniego Zwiedzania” oraz przewodniki konkretnych państw i miast, opisujące je pod względem taniego dojazdu, noclegu, darmowych atrakcji itp. Prócz tego, wśród głównych działów na naszej stronie znaleźć można aktualności z branży turystycznej, relacje z podróży, dział „pomysły na wyjazd”, szeroko pojętą publicystykę, wywiady czy recenzje ośrodków noclegowych.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą miłośników taniego zwiedzania. W chwili obecnej w skład redakcji wchodzi 6 osób, które połączyła wspólna pasja. Kochamy podróżować, ale nie lubimy przepłacać. Razem odwiedziliśmy około 50 krajów na wszystkich kontynentach. Mamy ambicje udowodnić Polakom, że podróże już dawno przestały być zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Jeżeli my możemy to czemu nie Ty? Chcemy informować, doradzać, inspirować. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć tę stronę. Chcieliśmy także wypełnić lukę w polskim Internecie, bo takiego portalu póki co nie było.

Do kogo skierowana jest nasza strona?

Treści prezentowane w naszym serwisie skierowane są do każdego, kto nie chce przepłacać za podróż. Dużą grupę naszych odbiorców stanowią ludzie młodzi, otwarci, pasjonaci budżetowych wypraw. Strona jest jednak tak zaprojektowana, aby każdy znalazł na niej coś dla siebie. Dla jednego będzie to relacja z wyjazdu do Chin, dla innego informacja o tanich noclegach w Barcelonie, a dla innej osoby pomysł na wyjazd do Gruzji. Każdy kto podróżuje służbowo lub prywatnie z pewnością uzna naszą stronę za przydatne i rzetelne źródło wiedzy, a co także dla nas bardzo ważne inspiracji. 

Jakie mamy statystyki?

TanieZwiedzanie.com działa od grudnia 2012 roku. Od tamtej pory nasze statystyki rosną z miesiąca na miesiąc, co pokazuje że istnieje duże zapotrzebowanie na prezentowane przez nas treści. Przeciętna wizyta trwa ponad 2:30 minuty. Dokładne statystyki dla konkretnego miesiąca od kwietnia do września prezentujemy poniżej: 

 


Aktualne miesięczne statystyki* strony TanieZwiedzanie.com:

Liczba odsłon: 34955

Liczba unikalnych użytkowników: 24508

*dane na podstawie statystyk „Webalizer”, okres badania: październik 2013

Liczba fanów na Facebook’u: 5025

Ponadto dość często organizujemy konkursy na Facebook'u. W niedawnym, gdzie do wygrania była wycieczka do Londynu lub Barcelony udało nam się dotrzeć do 145 000 ludzi, którzy zostawili łącznie 405 like'ow 108 komentarzy i podzielili się treścią 1440 razy!


 

Do tej pory współpracowaliśmy z

 

Referencje

Warsztaty taniego zwiedzania były jedną z najciekawszych prelekcji podczas trwania naszego projektu. Sama tematyka przyciągnęła sporą ilość osób, a przybyli mieli okazję wyciągnąć ze spotkania porządną garść przydatnych informacji udzielanych przez chłopaków z dobrej inicjatywy. Wszystko zaprezentowane w ciekawy, konkretny sposób wzbogacane anegdotkami z ich własnych tanich podróży.


Marika Wójcicka,
Spotkanie z Podróżnikiem
Klub Podróżników BIT, UE Wrocław

 

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2018 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ