Rusza Akademia Taniego Zwiedzania

Redakcja  |   25.06.2013   |   11:48   |   TanieZwiedzanie.com

Rusza Akademia Taniego Zwiedzania!


Startujemy z nowym autorskim projektem Akademii Taniego Zwiedzania. Będzie to seria video tutoriali oraz powiązanych z nimi artykułów, dzięki którym dowiecie się od podstaw jak zarezerwować najtańsze bilety lotnicze, z jakich wyszukiwarek korzystać, jak i gdzie szukać okazyjnych noclegów w hotelach i hostelach oraz wiele więcej.

Tutoriale pojawiać się będą regularnie na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy do jego subskrypcji, abyście byli na bieżąco. Znajdziecie tam także video relacje z naszych budżetowych wyjazdów, warto zajrzeć.

Naszą ambicją jest udowodnienie, że nie trzeba mieć portfela wypchanego pieniędzmi, aby móc podróżować. Sami jesteśmy tego najlepszym przykładem i chcemy zrobić wszystko, abyście tak samo jak my mogli dużo i tanio podróżować. Niezbędna jest jednak do tego wiedza. Wiedzą, którą Wam przekażemy w formie video - naszym zdaniem najłatwiejszej do przyjęcia i najbardziej atrakcyjnej. Nauczymy Was m.in.

- Jak bookować bilety Ryanair, Wizzair, Easyjet

- Jak odprawić się online

- Jak korzystać z wyszukiwarek lotów

- Jak korzystać z wyszukiwarek hosteli i hoteli

- Jak znaleźć niedrogą kwaterę prywatną

orz wiele więcej. Nasze video poradniki będą dla każdego, aby nawet ktoś kto pierwszy raz będzie rezerwował lot wiedział jak to zrobić. Postaramy się także przekazać jak najwięcej ciekawostek, praktycznych informacji i haczyków na które trzeba uważać.Jeszcze raz zapraszam więc na nasz kanał!

Przypominamy także, że na naszym fanpage'u na facebooku trwa konkurs, w którym do wygrania są m.in. dwuosobowa wycieczka do Londynu lub Barcelony, darmowe loty Wizzairem, darmowe noclegi na stronie Wimdu.pl oraz książki od wrocławskiej księgarni "Podróżnika". Zapraszamy do udziału!


o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ