Pomysł na wyjazd – Barcelona, Hiszpania

Piękny widok na Barcelonę

Weekend w Barcelonie to świetny i niedrogi pomysł.


Barcelona to obecnie jedno z najpopularniejszych miast wśród turystów (ich liczba sukcesywnie wzrasta z roku na rok). Nie ma się zresztą czemu dziwić, bowiem stolica Katalonii to jedno z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych miejsc na Starym Kontynencie. Obojętnie czy przyjedziecie do Barcelony w zimie, w lecie czy na wiosnę – i tak będzie ciepło. Barca kojarzona jest też z piłkarską potęgą i gwiazdami światowego formatu. Będąc tam nie sposób odmówić sobie wycieczki na Camp Nou! Oprócz piłki nożnej Barcelona to również La Rambla, Sagrada Familia czy wzgórze Montjuice.

Barcelona - przewodnik turystyczny!

Przeloty do Barcelony są dość drogie więc tak naprawdę każdą cenę poniżej 400 zł za loty w dwie strony należy uznać za okazję. Do Barcelony dolecimy z Polski z wielu lotnisk poprzez Ryanair i Wizzair.

Noclegi również nie należą do najtańszych, aczkolwiek jeżeli przesadnie nie zależy nam na komforcie zawsze można znaleźć w miarę przystępną cenę w pokojach wieloosobowych - cena za noc w wieloosobowym dormie w Barcelonie zaczyna się od 45 PLN.


comments powered by Disqus
Tagi: Barcelona   Hiszpania  
 

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2020 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ