Pomysł na wyjazd - Paryż

Paryż

Paryż to przepiękne miasto. Foto: Alejandro, flickr.com, CC BY-SA 2.0


Stolica Francji, a podobno i zakochanych. Paryż to bez wątpienia mekka turystów z całego świata. Co roku do miasta zjeżdżają dziesiątki milionów obcokrajowców chcących zobaczyć Wieżę Eiffla, Luwr, zjeść ślimaka i żabie udka, czy wypić prawdziwego szampana na Polach Elizejskich. Wymienione przeze mnie miejsca to tylko przedsmak tego co te magiczne miasto może nam zaoferować. Sam byłem tam nie raz, a za każdym kolejnym miałem wrażenie że poznaję to miasto od nowa. Paryż jest miejscem które warto odwiedzić o każdej porze roku!

Do Paryża można dolecieć Ryanairem z Warszawy, Wrocławia i Krakowa. Z kolei Wizzair nie lata wprawdzie z Krakowa, ale za to można dostać się z nimi do stolicy Francji z Gdańska, Poznania, Katowic, Wrocławia i Warszawy, czyli de facto z każdego miejsca w Polsce. Cena biletu kosztuje przeciętnie 250 – 400 zł w dwie strony, jednak zdarzają się promocje dzięki którym polecimy za mniej niż 200zł.

Przeczytaj także: Przewodnik Taniego Zwiedzania Paryża

Koszt dwuosobowego pokoju w Paryżu na weekend (od piątku do niedzieli) to mniej więcej 400 – 500 zł, więc wyjazd zaplanowany z przeciętnie dwumiesięcznym wyprzedzeniem powinien zamknąć się w przedziale 450 – 650 zł.

Przeczytaj także: Relację z Paryża


comments powered by Disqus
Tagi: Paryż   Francja  

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ