Rezerwacja hoteli - promocje, okazje i programy partnerskie

Nocleg

Wiele osób woli spać w hotelach niż w hostelach. Rozumiemy!


Większość portali oferujących rezerwację noclegów generuje czasami kupony rabatowe, dzięki którym możemy obniżyć cenę noclegu o kilka, kilkanaście procent. Rabaty te rozpowszechniane są zazwyczaj w kilku miejscach – w social mediach danej marki, newsletterze czyw aktualnościach na stronie internetowej danego portalu.

Przed wykupieniem noclegu warto się za nimi rozejrzeć – bardzo możliwe, że znajdziemy kod rabatowy, który pomoże nam obniżyć cenę wynajęcia hotelu czy hostelu nawet o ponad 20%. Oczywiście szalenie ciężko„trzymać rękę na pulsie” i wertować godzinami strony internetowe wyszukiwarek noclegowych w poszukiwaniu kuponów czy sprawdzać dziesiątki e-maili przychodzących na naszą pocztę poprzez zarejestrowanie się w newsletterach. Jest na szczęście takie miejsce w internecie, gdzie można znaleźć listę dostępnych kodów. To miejsce to forum internetowe strony FlyerTalk.com, które jest największym forum zrzeszającym miłośników taniego podróżowania na świecie i posiadającym prawie siedemset tysięcy użytkowników. Na forum internetowym znajduje się dział „Hotel Deals” (dokładny adres: www.flyertalk.com/forum/hoteldeals-607/), gdzie możemy znaleźć aktualne informacje o promocjach sieci hotelowych, błędach taryfowych oraz o istniejących kuponach rabatowych. Na samej górze tematów przypięty jest temat „General listof Codes and Promos”, do którego użytkownicy forum wpisują na bieżąco najnowsze, pojawiające się kupony rabatowe. Zniżek i promocji jest cała masa, a my dzięki temu forum możemy zaoszczędzić sporo czasu oraz gotówki.

Więcej informacji i ciekawych adresów w mojej książce - Encyklopedia Taniego Zwiedzania

Pamiętaj, że czasem może okazać się, że kod rabatowy jest wyłącznie chwytem marketingowym. Może być na przykład tak, że kod rabatowy obniża cenę rezerwacji o 15%, ale na innych stronach cena ze wykupienie identycznego noclegu w tym samym miejscu będzie w podobnej cenie. Każdą promocję weryfikuj na innej, chociaż jednej, stronie rezerwacyjnej.

Rezerwacja hoteli - promocje i wyprzedaże

Osoby, które trzymają rękę na pulsie i są pozapisywane do newsletterów lub zaglądają na internetowe fora podróżnicze, mogą często trafić na świetne promocje, np. wyprzedaże, niższe ceny przy rezerwacji danego dnia lub w danym terminie. Ciekawą ofertą są również Oferty Dnia na stronie booking.com. Zazwyczaj są to promocje na noclegi w wyższym standardzie, jeżeli jednak myślimy o noclegu w lepszych warunkach to warto spojrzeć na te oferty.

Rezerwacje hoteli - programy partnerskie

Niektóre systemy rezerwacyjne oraz sieci hotelowe posiadają programy partnerskie. Dla przykładu, system rezerwacyjny hotels.com oferuje program partnerski, w którym po zakupieniu 10 noclegów 11 nocleg jest gratis, a Hotel Hilton posiada program HHonors, który umożliwia zbieranie punktów za każdy nocleg, które można później wymienić na dodatkowe usługi lub nocleg.

Więcej informacji oraz ciekawych porad i wskazówek znajdziesz w mojej książce - Encyklopedia Taniego Zwiedzania


comments powered by Disqus
Tagi:
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2020 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ