To były szalone 3 miesiące, czyli kilka słów po wydaniu książki

Makau

Na spotkaniu autorskim w Szczecinie (08.01.2018r.)


Trochę cicho było tu przez ostatnie 3 miesiące. Jak pewnie dobrze wiecie, pod koniec roku wydałem książkę. Ostatnie 3 miesiące były totalnym szaleństwem - odwiedziłem kilka miejsc w Polsce, gdzie opowiadałem o tym, jak można podróżować tanio, udzieliłem kilku wywiadów, odpowiedziałem na dziesiątki wiadomości, odwiedziłem Bośnię i Hercegowinę, oraz, przede wszystkim, sprzedawałem książkę, której zleciłem dodruk.

Jestem niesamowicie szczęśliwy, że spotkałem się z tak miłą reakcją z Waszej strony. Otrzymałem sporo komentarzy na temat książki i wychodzi na to, że udało mi się napisać ją w przystępny sposób :) Niesamowitym doświadczeniem było wystąpić przed Wami i poznać tak wielu interesujących ludzi. DZIĘKUJĘ!

A kto jeszcze nie ma, to zapraszam do zakupu: www.EncyklopediaTaniegoZwiedzania.pl.

Wracam do aktywnego prowadzenia strony. Od misiąca pracuję ciężko nad aktualizacją przewodników po krajach i miastach azjatyckich, tak, aby były one aktualne na tegoroczne wakacje. Wkrótce więcej informacji.


Tagi:
Autor tekstu

Mateusz Jakubowski

Autor książki, pomysłodawca i twórca serwisu TanieZwiedzanie.com. Miłośnik cudownej Ameryki Południowej i Azji, fan tatuaży i dobrej muzyki.

 
         

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ