Wydaję książkę - przedsprzedaż od 13 listopada

Stało się, wydaję książkę! Przedprzedaż od 13 listopada 2017 roku!


Już niedługo najważniejszy moment w mojej karierze związanej z budżetowym podróżowaniem i prowadzeniem serwisu na ten temat. Wydaję książkę. Rozbudowany, kompletny i wyczerpujący przewodnik na temat budżetowego podróżowania. Będzie to kompendium, które pomoże Wam podróżować tanio, albo i jeszcze taniej niż robiliście to dotychczas. Dla kogo będzie to książka i co w niej będzie? Postaram się odpowiedzieć w tym wpisie.

Lada dzień minie 5 lat odkąd uruchomiłem TanieZwiedzanie.com. To był niesamowity czas – od bolesnych początków, dziesiątek weekendów spędzonych przed komputerem i zarywanych po pracy nocy, aby uruchomić serwis, po powolne rozwijanie go, zgłębianie tematu i poszerzanie wiedzy. Minęło wiele miesięcy, w trakcie których strona zmieniła się z małego serwisu odwiedzanego przez niedużą liczbę osób do jednej z najpopularniejszych stron o tanim podróżowaniu, którą każdego miesiąca odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób. Zgromadzenie takiej ilości czytelników nie było łatwe – nie kuszę Was pięknymi zdjęciami, czy interesującymi, blogowymi tematami – skupiam się na suchych faktach. Zamiast pisać relacje z podróży pociągiem po Indiach, piszę o tym, jakie są klasy tych pociągów i jak kupić na nie bilet. Zamiast rozpisywać się o historii Wielkiego Muru Chińskiego, piszę poradnik o tym, jak dojechać na niego najniższym kosztem. Mimo to, każdego miesiąca jesteście. Widać, że taka wiedza i materiały są potrzebne. Dziękuje Wam za to.

Wraz ze wzrostem popularności strony, jej skrzynka pocztowa zaczęła się zapełniać wiadomościami od Was. Szukaliście odpowiedzi na bardzo wiele pytań. Również i na takie, na które, pisząc szczerze, nie znałem odpowiedzi. Korespondencja z Wami pozwoliła mi się niesamowicie rozwinąć – wywieraliście na mnie presję do ciągłej nauki. W tym czasie przeczytałem kilkadziesiąt książek podróżniczych, przewodników i zdecydowaną większość poradników turystycznych, jakie znajdują się na polskim rynku. Prócz tego bardzo dużo podróżowałem. W ciągu tych kilku lat liczba odwiedzonych przeze mnie krajów przekroczyła liczbę 40. Pojawiły się moje pierwsze publikacje w mediach ogólnopolskich, wywiady i wypowiedzi w największych mediach w kraju. W tym czasie mogłem również pochwalić się kilkoma naprawdę dobrymi wyjazdami - Pekinem za 430 PLN, Dominikaną za 750 PLN, Tajlandią za 970 PLN, Indiami za 1130 PLN, Koreą Południową za 1300 PLN, czy bliższymi: Bukaresztem za 25 PLN, Oslo za 36 PLN, Brukselą i Sofią za 50 PLN czy Gruzją za 148 PLN (ceny za loty). To było bardzo dobre 5 lat.

Spora część Waszych wiadomości była na tematy niedalekie – Europa, ewentualnie bliskie kierunki na inny kontynent, na przykład Gruzja, Maroko czy Izrael. Duża część była również na ogólne tematy dotyczące lotów, najlepszego czasu rezerwacji, najlepszych miejsc, w których można kupić bilety, czy najlepszych sposobów na transport wewnątrz danego państwa. Z czasem mogłem pochwalić się rozbudowaną wiedzą. Wiedziałem na przykład, że w Chorwacji autokary Autotrans są tańsze od pojazdów AP Varaždin, do wyszukiwania lotów wewnątrz Chin często najlepsza jest ctrip.com, a w Afryce travelstart.co.za, a rzekomo najlepsza taryfa na pociągi w Szwecji, „last minute” jest tylko marketingowym chwytem, bo tańsze bilety można kupić jeżeli zrobi się to online z dużym wyprzedzeniem. W końcu musiał nastać ten moment, kiedy postanowiłem zebrać posiadaną przez siebie wiedzę w całość i podzielić się nią z Wami. W poniedziałek, 27 listopada odbędzie się premiera mojej książki, „Encyklopedia Taniego Zwiedzania”.

Liczyłem, że napisanie książki zajmie mi pół roku. Tymczasem, razem ze zbieraniem materiałów, poprawkami, korektą, składem i całą resztą, całość zajęła mi ponad rok. Mogę jednak w końcu powiedzieć: po przeszło 12 miesiącach ciężkiej pracy UDAŁO SIĘ! Piękna książka (na prawie 300 stron), w którą włożyłem całe swoje serce i większość czasu wolnego, jest gotowa. Jestem z niej bardzo zadowolony i nie mogę się doczekać, aby się nią z Wami podzielić. 

Dla kogo i o czym jest to książka?

Pisząc jednym zdaniem: książka jest dla każdego, kto chce tanio zwiedzać świat.  Tworząc tę książkę chciałem, aby korzyści z jej przeczytania nie osiągnęli jedynie zapoznani z tematem. Chciałem, żeby książka ta była również idealnym kompendium wiedzy dla osób, które chcą zacząć budżetowe podróżowanie, ale nie wiedzą jak. Wiele wiadomości otrzymałem właśnie od takich osób – chcących rozpocząć swoją przygodę z podróżami. 

Nie oznacza to, że książka jest wyłącznie dla laika, o nie. Większość jej rozdziałów posiada skumulowaną wiedzę, która, jestem pewien, w którymś momencie zaskoczy każdego, nawet największego eksperta w wyszukiwaniu tanich biletów, noclegu czy transportu. Mogę się założyć, że nie znajdzie się osoba, która nie dowie się niczego nowego z mojej książki. Książka jest potężnym kompendium, w którym zawarłem całą swoją wiedzę dotyczącą budżetowego podróżowania.

Kilku osobom przekazałem książkę do oceny – wychodzi na to, że mój plan udało mi się zrealizować w 100% - książka jest jasna i czytelna nawet dla osoby, która nigdy nie leciała samolotem i planuje dopiero swój pierwszy wyjazd. A osoby będące w temacie są zachwycone ilością nowych informacji, jakie znaleźli w książce.

Napisałem tę książkę w jeszcze jednym celu – aby odkłamać rzeczywistość i wszelkie te płatne kursy, szkolenia i poradniki dostępne w internecie, które przekonują, że nauczą Was „wyszukiwania biletów w dowolne miejsce na świecie z 1 EUR albo za darmo”.

Jeżeli chcecie dokładnie wiedzieć, co znajdzie się w książce, pod tym linkiem znajduje się SPIS TREŚCI.

Powiem szczerze – marzyłbym o tym, żeby wcześniej otrzymać taką książkę. Oszczędziłbym dzięki temu dużo czasu i pieniędzy.

Przedsprzedaż rusza 13 listopada i potrwa 2 tygodnie – do 26 listopada włącznie. 27 listopada odbędzie się premiera. Cena książki to 49.99zł. Kupując ją w przedsprzedaży wysyłkę będziesz mieć za darmo – koszt wysłania książki wezmę na siebie.

Największy zestaw - 3 książki + 3 magnesy + banknot północnokoreański + powerbank


Książka będzie dostępna w pakietach ze świetnymi prezentami – wchodzimy w okres świąteczny, uważam, że książka będzie znakomitym prezentem również dla Twoich bliskich. Książkę będzie można kupić samą, bez dodatków lub w pakietach: 2 książki (książki tańsze o 10% + 2 losowe magnesy z moimi zdjęciami z podróży + banknot północnokoreański (lub, na życzenie, inny) lub 3 książki (książki tańsze o 15% + 3 losowe magnesy z moimi zdjęciami z podróży + banknot północnokoreański (lub, na życzenie, inny) + podręczny brelok - powerbank 2600mAh z logo TanieZwiedzanie.com).

Książkę kupisz na stronie www.EncyklopediaTaniegoZwiedzania.pl. Będzie dostępna tylko tam.

Warto dodać, że częścią dochodów podzielę się. Razem z Wami zrobimy coś bardzo dobrego dla świata – pomożemy Polonii mieszkającej na Haiti, którą miałem możliwość spotkać kilka tygodni temu w trakcie swojej wizyty w Haiti. Wkrótce obszerny artykuł na ten temat.

Kilka opinii na temat książki:


Zapraszam do kupowania książki: www.EncyklopediaTaniegoZwiedzania.pl.


Tagi:
Autor tekstu

Mateusz Jakubowski

Autor książki, pomysłodawca i twórca serwisu TanieZwiedzanie.com. Miłośnik cudownej Ameryki Południowej i Azji, fan tatuaży i dobrej muzyki.

 
         

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ