Rezerwacja hosteli - promocje i okazje

Nocleg

Hostele to oszczędność. A często również i dobre warunki!


Większość portali oferujących rezerwację noclegów systematycznie generuje kupony rabatowe, dzięki którym możemy obniżyć cenę noclegu o kilka, kilkanaście procent. Rabaty te rozpowszechniane są zazwyczaj w kilku miejscach – w social mediach danej marki, newsletterze czyw aktualnościach na stronie internetowej danego portalu czy multiwyszukiwarki.

Zanim wykupimy nocleg, warto rozejrzeć się za kuponami rabatowymi – jest szansa, że znajdziemy kod rabatowy, który pomoże nam obniżyć cenę wynajęcia hotelu czy hostelu nawet o ponad 20%. Oczywiście szalenie ciężko jest „trzymać rękę na pulsie” i wertować godzinami strony internetowe w poszukiwaniu kuponów czy rejestrować się w kilkudziesięciu newsletterach. Na szczęście w internecie jest takie miejsce, gdzie można znaleźć listę dostępnych kodów. To forum internetowe strony FlyerTalk.com, największego forum internetowego zrzeszającego miłośników taniego podróżowania (prawie siedemset tysięcy użytkowników). Znajduje się tam dział „Hotel Deals” (dokładny adres: www.flyertalk.com/forum/hoteldeals-607), gdzie możemy znaleźć aktualne informacje o promocjach sieci hotelowych i hostelowych, błędach taryfowych oraz o istniejących kuponach rabatowych. Na górze tematów przypięty jest temat „General listof Codes and Promos”, do którego użytkownicy forum wpisują na bieżąco najnowsze, pojawiające się kupony rabatowe. Zniżek i promocji jest cała masa, a my dzięki temu forum możemy zaoszczędzić sporo czasu oraz gotówki.

Więcej informacji i ciekawych adresów w mojej książce - Encyklopedia Taniego Zwiedzania

Musisz jednak uważać - może się zdarzyć, że kod rabatowy jest wyłącznie chwytem marketingowym. Może być tak, że kod rabatowy obniża cenę rezerwacji o 15%, ale na innych stronach cena ze wykupienie identycznego noclegu w tym samym miejscu będzie w podobnej cenie. Każdą promocję weryfikuj na innej, chociaż jednej, stronie rezerwacyjnej.

Groupon

Mimo że Groupon oraz mydeal.pl ma lata świetności za sobą, wciąż zdarzają się tam świetne oferty na tanie noclegi. Obie strony są warte zapisania i zaglądania na nie, jeżeli szukamy noclegów. Dla przykładu, zmniejszająca cenę noclegu w Boogie Hostel we Wrocławiu o 51%.

Oferta Boogie Hostel w serwisie myDeal. Foto: www.mydeal.pl


Rezerwacja hosteli - promocje i Wyprzedaże

Warto również bezpośrednio odwiedzać strony internetowe hosteli. Czasem niektóre z nich organizują promocje dostępne wyłącznie na ich stronach internetowych. Niektóre z tych promocji mogą się znaleźć w systemach rezerwacyjnych, jednak znacza część z nich pojawia się wyłącznie na stronach internetowych hosteli.

Oto przykłady promocji hosteli:

Oferta dnia na stronie hostelbookers.com. Foto: www.hostelbookers.com


Hostel promocja

Kraków (promocja na stronie hostelu). Foto: www.smoczajama.com.pl


Lista artykułów w dziale „Hostele”:

Hostele - wstęp

Kiedy i jak rezerwować hostel?

Jak wybrać dobry hostel?

Test wyszukiwarek

Wyszukiwarka czy strona hostelu?

Hostele - promocje i okazje

Hostele - o czym pamiętać?


Tagi: hostele  
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ