Dojazd do Kopenhagi z lotniska Kastrup oraz Malme Sturup

Kopenhaga lotnisko

Dowiedz się, jak dojechać z lotniska do centrum Kopenhagi.


Jak dojechać z lotniska do centrum Kopenhagi? Opisujemy w jaki sposób dojechać do Kopenhagi z lotnisk w Malmo oraz Kastrup. Przedstawiamy najtańsze sposoby oraz aktualne na 2021 rok ceny. Z nami dowiesz się, jak najtaniej dojechać do Kopenhagi z lotniska.

Malmö – Sturup

Malmo Sturup jest lotniskiem położonym na terenie Szwecji, jednak można z niego dojechać w 40 minut do Kopenhagi. Na tej trasie kursują 2 autobusy - Neptunbus (www.neptunbus.dk, 108 DK przy zakupie przez internet, busy są zsynchronizowane z lotami) i Graahundbus (www.graahundbus.dk/999-koebenhavn-malmo-centrum - 120 DK przy zakupie przez internet, dostępne bilety na 10 przejazdów za 500 DK).

Przeczytaj również: Kopenhaga - darmowe atrakcje

Jeżeli przed pojechaniem do Kopenhagi chcemy jeszcze zwiedzić Malmo, to jest taka możliwość (oczywiście wyjdzie drożej niż kurs bezpośrednio do Kopenhagi). Do Malmo kursują autobusy Flygbussarna (www.flygbussarna.se/en/malmo) za cenę 199 SEK za kurs tam+powrót i 105 SEK za kurs w jedną stronę. Z centrum Malmo dojedziemy do Kopenhagi autokarami Swebus (www.swebus.se) za cenę od 150 DK.

Kopenhaga Kastrup

Lotnisko Kopenhaga Kastrup jest jednym z najważniejszych lotnisk w Skandynawii. Lotnisko jest dobrze połączone z centrum Kopenhagi. Z lotniska do centrum miasta można dostać się metrem lub autokarami. Obydwa ruszają z terminala 3 (do którego dojedziemy z innych terminali darmowym busem). Koszt przejazdu to 36 DK.

Przeczytaj również: Kopenhaga - przewodnik turystyczny


Tagi: Kopenhaga   Malme    
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ