Pomysły na Sylwestra 2013

Praga

Praga jest przepiękna! Foto: Dennis Jarvis, flickr.com, CC BY-SA 2.0


Coraz więcej osób pisze do nas w sprawie tegorocznego Sylwestra. Jeżeli planujemy jakiś wyjazd i co najważniejsze nie chcemy wydać na niego fortuny to najwyższy czas, aby zabrać się za planowanie. TanieZwiedzanie.com przygotowało listę kilku miejsc, w których możemy przyjemnie i co najważniejsze niedrogo przywitać Nowy Rok!

Zasada nr 1 – w tym okresie warto rozejrzeć się bardziej za transportem lądowym, ponieważ ceny biletów lotniczych są szalone! Skupimy się więc na tym rodzaju transportu, jako, że ceny lotów są naprawdę wysokie i zmieniają się z godziny na godzinę.

Republiki Nadbałtyckie + Rosja

Taką wycieczkę ekipa Taniego Zwiedzania odbyła w tamtym roku na Sylwestra. Za bardzo rozsądne pieniądze można zwiedzić aż 4 kraje w kilka dni. My trasę Poznań – Warszawa – Wilno – Ryga – Tallin – Petersburg – Tallin – Warszawa pokonaliśmy za ok. 200pln! Niestety na taką cenę już jest za późno, ale cały czas korzystając z przewoźnika autobusowego Simple Express możemy poskładać ciekawą wycieczkę. Bilety wyszukujemy na stronie: www.simpleexpress.eu.

Wskazówka – nie kupujmy biletow bezpośrednio np. z Warszawy do Petersburga, bo może się okazać, że taniej wyjdzie nas kupowanie biletów na kolejne odcinki podróży np. Warszawa – Wilno, Wilno – Ryga/Tallin, Tallin – Petersburg. Wyszukanie najlepszej ceny zajmuje tu trochę czasu, ale warto go poświęcić, aby uzyskać jak najniższą cenę.
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ