Ubezpieczenie podróżne

Centrum Usług Turystycznych   |   Ubezpieczenia Turystyczne

Ubezpieczenie padróży.


Wiele osób zastanawia się, czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. Powszechny mit głosi, że ubezpieczenie wakacji należy do zbyt drogich luksusów. Nijak ma się to do faktów. W dobie internetu i dużej konkurencji, ubezpieczenie podróżne stało się tanie jak nigdy. Podstawowe ubezpieczenie (obejmujące koszt leczenia i NNW) możesz kupić już za kilkadziesiąt złotych, bez wychodzenia z domu - wszystko załatwisz przez internet!

Po wielkim sukcesie serwisów oferujących porównanie cen, przyszła pora na powstanie porównywarki ubezpieczeń turystycznych. Wystarczy, że wskażesz, do którego Państwa chcesz się udać, w jakim terminie oraz co ma zawierać ubezpieczenie (koszty leczenia, dojazdy, bagaż, NNW, Assistance, sporty ekstremalne) a porównywarka w kilkanaście sekund sprawdzi oferty największych turystycznych ubezpieczycieli i pokaże Ci wyniki - będziesz sam mógł wybrać najtańsze ubezpieczenie podróżne. Całą resztę formalności załatwisz online - cały proces zakupy odbywa się online, a polisa zostaje wysłana do Ciebie pocztą. Wszystkim chcącym skorzystać z porównywarki, zapraszamy:

Porównywarka Ubezpieczeń Turystycznych

Ubezpieczenie podróży ubezpieczenia wakacyjne ubezpieczenia turystyczne ubezpieczenie wakacji tanie ubezpieczenie wakacyjne


comments powered by Disqus
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2020 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ