Wyniki konkursu

Dobiegł końca nasz konkurs organizowany z księgarnią "Litery w podróży". Dziękujemy za wszystkie nadesłane do nas relacje, jednak zwycięzców może być tylko trzech. Ciężko było wybrać najlepszą relację, jednak po burzliwych obradach zdecydowaliśmy.

Fundatorem nagród jest internetowa księgarnia podróżnicza "Litery w podróży". Na tej stronie odnajdziecie olbrzymi zbiór map, przewodników i beletrystyki oraz różnego rodzaju książek o tematyce podróżniczej. Co ważne, za niewielką opłatą książki możemy dostać bezpośrednio do naszych domów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nagrodami w konkursie są 3 książki. Pierwszeństwo wyboru będzie miała relacja, która zajmie I miejsce, następnie II. Ostatnia książka zostanie dla zdobywcy III miejsca.

I miejsce: Anna Karpa
II miejsce: Jakub Krzyżaniak
III miejsce: Piotr Jakubów 

Książki do wyboru: "Wałkowanie Ameryki" Marka Wałkuskiego, "1000 szklanek herbaty" Robba Maciąga, "Route 66 nie istnieje" Wojciecha Orlińskiego.

Zwycięskie relacje będą się pojawiać na naszej stronie. Wygranych prosimy o kontakt na adres mailowy kontakt -małpa- taniezwiedzanie.com. Serdecznie Gratulujemy!


Tagi:
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ