Pomysł na wyjazd - Budapeszt

Budapeszt

Budapeszt można odwiedzić za naprawdę niską cenę. Foto: Thomas Depenbusch, flickr.com


Budapeszt należy do świetnych miast, które możemy odwiedzić za naprawdę niską cenę. Dzięki tanim linią lotniczym oraz tanim noclegom, mamy szansę być w Budapeszcie tydzień, nie przekraczając kwoty 500 PLN za loty oraz noclegi!

Do Budapesztu polecimy z Warszawy liniami Wizzair. Nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem lotów za niecałe 200 PLN. Ważne, żebyśmy dopasowali się do terminu tanich lotów, wtedy na pewno trafimy dobrą cenę. 

Z noclegiem w Budapeszcie nie ma żadnego problemu - baza noclegowa jest rozbudowana, dzięki czemu możemy liczyć na niskie ceny. Cena za łóżko w hostelu w pokoju wieloosobowym zaczyna się od 35 PLN natomiast pokój dwuosobowy to koszt od około 60 PLN za noc! Noclegi wyszukacie w porównywarce cen noclegów Hotels Combined, dostępnej poniżej:

Sumując, cały tygodniowy wyjazd (loty + noclegi) to wydatek niecałych 500 złotych! Sprawdzałem przed chwilą na Wizzair.com, loty za mniej niż 200 PLN znalazłem, dlatego jedyne, co pozostaje mi napisać, to: TanieZwiedzanie.com poleca!

Przeczytaj nasz Poradnik Taniego Zwiedzania Budapesztu


Tagi: Budapeszt   Węgry  
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ