Pomysł na wyjazd - Paryż na weekend

Paryż

Paryż to przepiękne miasto.


Stolica Francji, a podobno i zakochanych. Paryż to bez wątpienia mekka turystów z całego świata. Co roku do miasta zjeżdżają dziesiątki milionów obcokrajowców chcących zobaczyć Wieżę Eiffla, Luwr, zjeść ślimaka i żabie udka, czy wypić prawdziwego szampana na Polach Elizejskich. Wymienione przeze mnie miejsca to tylko przedsmak tego co te magiczne miasto może nam zaoferować. Sam byłem tam nie raz, a za każdym kolejnym miałem wrażenie że poznaję to miasto od nowa. Paryż jest miejscem które warto odwiedzić o każdej porze roku!

Do Paryża można dolecieć Ryanairem z Warszawy, Wrocławia i Krakowa. Z kolei Wizzair lata do stolicy Francji z Gdańska, Poznania, Katowic, Wrocławia i Warszawy, czyli de facto z każdego miejsca w Polsce. Cena biletu kosztuje przeciętnie 250 – 400 PLN w dwie strony, jednak zdarzają się promocje dzięki którym polecimy za mniej niż 200 PLN.

Przeczytaj także: Paryż - przewodnik turystyczny

Koszt dwuosobowego pokoju w Paryżu na weekend (od piątku do niedzieli) to mniej więcej 400 – 500 PLN, więc wyjazd zaplanowany z przeciętnie dwumiesięcznym wyprzedzeniem powinien zamknąć się w przedziale 450 – 650 PLN. Aby wyszukać noclegi, polecam wyszukiwarkę HotelsCombined.

Korzystając z powyższej wyszukiwarki wynagradzasz moją pracę nad stroną.

Przeczytaj także: Relację z Paryża


Tagi: Paryż   Francja  
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ