Krzysztof Szymański - sprostowanie

W 2013 roku w serwisie pojawiły się dwa teksty mojego znajomego, Krzysztofa Szymańskiego. Teksty dotyczyły konfliktu Krzysztofa Szymańskiego z MPK Kraków (tytuły artykułów: „Drogie Zwiedzanie Krakowa – czyli jak zostałem wydymany przez MPK” oraz „Wydymany przez MPK Kraków – aktualizacja”). W związku z powyższą sprawą, Krzysztof poprosił mnie o wklejenie jego przeprosin na stronę, co niniejszym czynię. Zaznaczam, że moja osoba nie ma ze sprawą nic wspólnego, przeprosiny zamieszczam z dobrej woli jako wieloletni znajomy Krzysztofa.

„Ja, Krzysztof Szymański przepraszam Miejskie Przedeiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie za nieprawdziwe i naruszające dobre imie Spółki informacje zawarte w napisanych przeze mnie artykułach: „Drogie Zwiedzanie Krakowa – czyli jak zostałem wydymany przez MPK” oraz „Wydymany przez MPK Kraków – aktualizacja”, w którym pomówiłem Miejskie Przedeiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie o takie zachowanie jej pracowników, które mogły narazić Spółkę na utratę zaufania, niezbędnego dla prowadzonej przez nią działalności.”


o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ