Wimdu.pl – czyli jak spać tanio? KONKURS!

Hotele, hostele, schroniska, kampingi – wiele jest miejsc, w których możemy nocować w czasie zagranicznych wyjazdów. Kolejną, nie tak popularną, a nie mniej ciekawą alternatywę oferuje serwis Wimdu.pl. Za jego pośrednictwem możemy zarezerwować pokój w mieszkaniu lub domu, lub nawet cały apartament. Nie byłoby współpracy między nami gdyby nie najważniejsza sprawa – oferowane przez Wimdu noclegi są naprawdę tanie.

Zaznaczamy, że twórcy strony TanieZwiedzanie.com nie otrzymują wynagrodzenia za ten tekst, a wszystkie nagrody sponsorowane przez Wimdu.pl zostaną przekazane naszym czytelnikom.

Obecna baza Wimdu to ponad 150 tysięcy miejsc noclegowych w domach, apartamentach i mieszkaniach na całym świecie. Przypominam, że zazwyczaj znaleźć możemy zarówno pokój, jak i całe lokum. Oferowane tam miejsca są sprawdzane przez tysiące korzystających z portalu klientów. Jak wyliczają twórcy serwisu średnie ceny są o ok. 30% tańsze niż w hotelach o podobnym standardzie.

Przykładowe ceny za nocleg od osoby zaczynają się już od: Londyn – 20 euro za noc, Paryż – 25 euro za noc, Barcelona – 15 euro za noc, Praga – 15 euro za noc, Nowy Jork – 23 euro za noc

Przeczytaj nasz poradnik NOCLEGI i dowiedz się jak znaleźć najlepszy i najtańszy nocleg

TanieZwiedzanie.com i Wimdu.pl wspólnie organizują konkurs, w którym do wygrania są trzy vouchery o łącznej wartości 200 euro na noclegi w dowolnym miejscu na świecie, zarezerwowane za pośrednictwem portalu Wimdu.pl.

Zadanie jest bardzo proste, aczkolwiek wymaga trochę kreatywności. Tematyka konkursu to „Noclegi w podróży”. Począwszy od dziś do 05.05 czekać będziemy na prace konkursowe. Mogą to być zdjęcia, kolaże lub filmy we wspomnianej tematyce. Możesz więc wysłać nam swoje zdjęcie z noclegu w parku w Barcelonie, luksusowego hotelu w Las Vegas, w namiocie w Międzyzdrojach lub z domku na Bali. Wszystko co przyjdzie wam do głowy i kojarzy się z podróżami oraz z noclegami.

Co najważniejsze całą sytuację możesz zaaranżować lub przygotować wesoły filmik. Liczymy na Waszą kreatywność, ale czekamy na wszystkie prace. Nigdy nie wiadomo, które najbardziej przypadną nam do gustu.

05.05 na naszym fanpage’u utworzymy specjalną galerię konkursową i przez następny tydzień będziemy obserwować, które z prac najbardziej przypadły do gustu naszym czytelnikom. 12 maja ogłosimy wyniki, które będą sumą zainteresowania na Facebooku oraz naszą opinią. A teraz najważniejsze czyli nagrody.

I miejsce – voucher o wartości 100 euro na noclegi do wykorzystania w serwisie Wimdu.pl

II miejsce - voucher o wartości 50 euro na noclegi do wykorzystania w serwisie Wimdu.pl

III miejsce - voucher o wartości 50 euro na noclegi do wykorzystania w serwisie Wimdu.pl

IV miejsce – gadżety Taniego Zwiedzania

V miejsce – gadżety Taniego Zwiedzania

Co ważne vouchery nie mają kwoty minimalnej, którą trzeba wydać, więc w praktyce możemy mieć noclegi zupełnie za darmo w większości większych miast na świecie. Dla przykładu 100 euro możecie wymienić na 6 pojedynczych noclegów w Barcelonie lub 3 podwójne.

Na prace czekamy do 05.05 do godziny 18:00. Wysyłać prosimy je na maila: kontakt[at]taniezwiedzanie.com.

POWODZENIA!!!


Tagi: konkurs  
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ