Tanie latanie... z Berlina!

Panorama Berlina

Weekend w Berlinie można spędzić już za 300 złotych.


Często nawet nie zdajemy sobie sprawy jak dużo możemy zaoszczędzić decydując się na loty z Berlina zamiast z polskich miast. W dalszym ciągu niemiecka stolica ma dużo lepiej rozbudowaną siatkę połączeń lotniczych, a ceny są zazwyczaj porównywalne, a często nawet niższe!

Aby dowiedzieć się więcej o tym jak, gdzie i kiedy rezerowować bilety lotnicze, aby nie przepłacić przeczytaj nasz poradnik LOTY >>

Z racji tego, że pochodzę ze Szczecina średnio 2 razy w roku korzystam z usług berlińskich lotnisk (zazwyczaj Schoenefeld). To samo polecam mieszkańcom Polski zachodniej, ale nie tylko. Po pierwsze siatka połączeń jest dużo bogatsza niż ta oferowana przez linie lotnicze operujące w Polsce, a po drugie ceny są zazwyczaj bardzo konkurencyjne.

Jak dojechać?

Z Polski możemy łatwo i niedrogo dostać się do Berlina. Mieszkańcy Szczecina mogą wybrać busy (np. Follow Me) lub pociąg (juz od kilku euro w jedną stronę). Z kolei pozostali mogą skorzystać z usług Polskiego Busa, który oferuje bilety w rozsądnej cenie z Poznania lub Warszawy. Dalej na lotnisko dojedziemy np. pociągiem podmiejskim, przejeżdżającym przez główne stacje w Berlinie.

Jak rezerwować? 

Interesować nas powinny głównie loty z berlińskiego lotniska Schoenefeld. Możemy wyruszyć z niego w podniebną podróż między innymi Ryanairem, AirBerlinem lub Easyjetem. Zwłaszcza te ostatnie linie są warte polecenia. Easyjet ma swój własny terminal na lotnisku. Codziennie startują z niego loty w ciekawych kierunkach europejskich. Bilety rezerowane odpowiednio wcześnie nie powinny za bardzo nadwyrężyć naszego budżetu, a ponadto odkryją się przed nami nowe kierunki i kraje do odwiedzenia. Zapraszam do sprawdzenia stron i cen wyżej wymienionych linii.


comments powered by Disqus
Tagi: Niemcy   Berlin  
 

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2020 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ