Pomóż mi rozwijać stronę, wesprzyj serwis TanieZwiedzanie.com

Wspomóż TanieZwiedzanie!


TanieZwiedzanie.com istnieje już 4 lata. Od czterech lat dostarczam Wam rzetelnych i sprawdzonych informacji na temat budżetowego podróżowania. Strona gromadzi miesięcznie dziesiątki tysięcy osób zainteresowanych tanim zwiedzaniem, co napawa mnie wielką dumą i radością, dziękuję Ci za to. Co miesiąc dostarczam Wam szczegółowych opisów państw i miast, relacji i informacji o tanim lataniu, dzięki czemu możemy razem podróżować taniej.

Prowadzenie tego serwisu, poza koniecznością poświęcenia ogromnej ilości czasu, niesie ze sobą sporą listę wydatków. Dlatego proszę Cię o wsparcie. Każda złotówka zbliża mnie do:

- zachowania wysokiego poziomu portalu
- zachowania niezależności portalu
- częstej aktualizacji serwisu
- utrzymanie serwisu i dostosowanie go do aktualnych standardów

Ostatni punkt, czyli dostosowanie portalu skłoniło mnie do poproszenia Was o pomoc - od kilku miesięcy zwlekam z dużym wydatkiem - kod źródłowy serwisu trzeba diametralnie edytować, aby poprawnie wyświetlał się w telefonach i tabletach (teraz wyświetla się niepoprawnie). Przerobienie kodu muszę zlecić firmie, ponieważ się na tym nie znam. Jestem już po rozmowach z kilkoma firmami - koszt przerobienia TanieZwiedzanie wyniesie około 2000zł.

Najuczciwszą i najlepszą dla Ciebie i dla mnie formą wparcia mojej pracy będzie zakup mojej książki, Encyklopedii Taniego Zwiedzania. Kupisz ją za 49,99 PLN na www.EncyklopediaTaniegoZwiedzania.pl

Portal możesz wesprzeć poprzez zaufany system transferuj.pl (który w chwili obecnej nazywa się tpay.com - jest to bezpieczny system płatności używany na wielu stronach internetowych):

 
 
 
 
 

Z góry pięknie dziękuję! Jeżeli chcesz wspomóc w inny sposób, np. poprzez wpłatę przez PayPal, napisz do mnie.


Tagi: TanieZwiedzanie  
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ