Pomysł na wyjazd - Berlin

Berlin

Berlin to piękne miasto.


Stolica Niemiec jest idealną propozycją na ciekawy weekend. Berlin jest jednym z największych i najnowocześniejszych miejsc Zachodniej Europy. Berlin, to zaraz za Londynem i Paryżem największe miasto na Starym Kontynencie. Każda pora roku jest dobra na wypad do największego miasta u naszych zachodnich sąsiadów.

Przejazd z Warszawy do Berlina Polskim Busem (www.polskibus.com) z odpowiednim wyprzedzeniem przy rezerwacji to koszt około 60 PLN z Warszawy i innych miast. Nocleg w Berlinie zaczyna się od 35 PLN za noc w hostelu (pokój wieloosobowy).

Przeczytaj nasz przewodnik taniego zwiedzania po Berlinie

Oprócz Polskiego Busa istnieje również możliwość dostania się do Berlina pociągiem. Bilet ze Szczecina do Berlina kosztuje 10 euro, jest ważny dobę (czyli możemy na nim pojechać do Niemiec i wrócić do Szczecina) i uprawnia do poruszania się komunikacją miejską w strefie AB w Berlinie.

Najtańsze noclegi w Berlinie zarezerwujesz w poniższej wyszukiwarce:

 

 

Przeczytaj także: przewodnik po Berlinie, tanie latanie z Berlina, relacja z Berlina


Tagi: Niemcy   Berlin  
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ