Pomysł na wyjazd - weekend w Rzymie

Rzym

Piękny Rzym.


Rzym to jedno z najpiękniejszych miast Europy. I, co najważniejsze, można do niego dolecieć niedrogo z Polski dzięki Ryanair i Wizzair. Ponadto, ceny za nocleg nie są kosmicznie wysokie, dzięki czemu Rzym jest niesamowitym pomysłem na udany Weekend. I nie tylko...

Do Rzymu dolecimy z Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszwy i Wrocławia (Ryanair) oraz Katowic i Warszawy (Wizzair). Nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem lotów za cenę poniżej 200 PLN.

Jeżeli chodzi o nocleg w Rzymie, to cena za łóżko w hostelu w pokoju wieloosobowym zaczyna się od 40 PLN, natomiast dwuosobowy pokój można wynająć już za 80zł/doba. Najlepsze oferty noclegowe znajdziesz w porównywarce cen Hotelscombined:

Sumując koszt biletów lotniczych oraz noclegu, za weekend w Rzymie zapłacimy mniej niż 400 PLN, natomiast koszt tygodniowego pobytu to około 550 PLN.

Jeżeli wybierasz się do Rzymu, polecam przewodnik Taniego Zwiedzania po Rzymie!


Tagi: Włochy   Rzym  
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ