Zobacz konkursowe zdjęcia, które biorą udział w walce o wycieczkę do Berlina lub Pragi!

Redakcja  |   13.01.2013   |   20:36   |   TanieZwiedzanie.com

Zobacz zdjęcia nadesłane przez naszych czytelników!


Zakończył się pierwszy etap konkursu pt. "widokówka z wakacji" organizowanego przez TanieZwiedzanie.com. Główną nagrodą jest weekendowy, trzydniowy wyjazd do Berlina lub Pragi dla dwóch osób! Galerię nadesłanych zdjęć można już oglądać na naszym Fanpage na Facebooku.

Dziękujemy za duży odzew z Waszej strony. Otrzymaliśmy prawie 50 zdjęć, niestety nie wszystkie mogliśmy wykorzystać - do finałowej walki staje 39 zdjęć nadesłanych przez Was. Zapraszamy do konkursowej galerii - wszystkie zdjęcia są świetne, dlatego walka o nagrodę główną będzie bardzo wyrównana!

W przyszłą niedzielę (20.01) o godzinie 20:00 zbierze się jury złożone z założycieli TanieZwiedzanie.com, które wybierze zwycięskie fotografie!

LINK DO GALERII KONKURSOWEJ

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest StartUp „Net Ideas” prowadzony przez Mateusza Jakubowskiego w ramach Programu AIP - Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z siedzibą: 00-672 Warszawa, ul. Piękna 68, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającymi NIP 524-24-95-143

2. Główną nagrodę stanowi wycieczka do Berlina lub Pragi (wybór należy do zwycięzcy konkursu) w wybrany przez zwycięzcę weekend lub dowolne 3 dni w miesiącu kwiecień/maj (z wyłączeniem długiego weekendu - tzw. "majówki"). Organizatorzy konkursu opłacają przejazd we wskazane miejsce (Berlin lub Praga) oraz nocleg (2 noce). Miejsce wyjazdu oraz powrotu - Warszawa.

3. Przesyłając zdjęcie użytkownik wyraża zgodę na jego publikację w serwisie TanieZwiedzanie.com oraz na Fanpage strony na Facebook.com

4. Najlepsze zdjęcia zostaną wybrane na podstawie ich popularności oraz opinii jury, składającego się z członków redakcji TZ.com

5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na naszej stronie w niedzielę 20.01.2013 o godzinie 20.00

6. Zwycięzca konkursu zobowiązany jest do przesłania administratorom serwisu TanieZwiedzanie.com w terminie do siedmiu dni od dnia powrotu z wycieczki, relacji z wyjazdu oraz min. 3 zdjęć z wyjazdu, które Administratorzy TanieZwiedzanie.com, wraz z relacją z wyjazdu, zamieszczą na stronie TanieZwiedzanie.com.


Tagi: konkurs   TanieZwiedzanie  
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ