Wyślij nam zdjęcie z wakacji i wygraj weekendową wycieczkę do Berlina lub Pragi!

Redakcja  |   07.01.2013   |   01:58   |   TanieZwiedzanie.com

Weź udział w konkursie - wygraj wycieczkę do Berlina/Pragi i gadżety TaniegoZwiedzania!


Redakcja TaniegoZwiedzania ogłasza konkurs pt. "widokówka z wakacji". Główną nagrodą jest weekendowy, trzydniowy wyjazd do Berlina lub Pragi dla dwóch osób! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać nam swoje zdjęcie z wakacji. Miejsce oraz tematyka dowolna, zdjęcie musi jedynie przedstawiać Was na wakacjach.

Na zdjęcia czekamy do niedzieli, 13 stycznia do godziny 18:00 - przesyłajcie je na adres kontakt[małpa]taniezwiedzanie.com. Tego samego dnia (13.01) o godzinie 20:00 wszystkie przesłane do nas zdjęcia zostaną umieszczone na naszym Fanpage na Facebooku w specjalnej, konkursowej galerii - od tej pory, przez równy tydzień - do 20 stycznia do godziny 20:00  będzie można "lajkować" każde zdjęcie - autor zdjęcia z największą ilością "lajków" wygra weekendową, trzydniową wycieczkę do Berlina lub Pragi dla dwóch osób! Druga i trzecia fotografia z największą ilością "Lubię to!" wygra gadżety TaniegoZwiedzania oraz "Poradnik Taniego Podróżowania", a kolejne miejsce - czwarte i piąte wygra "Poradnik Taniego Podróżowania".

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest StartUp „Net Ideas” prowadzony przez Mateusza Jakubowskiego w ramach Programu AIP - Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z siedzibą: 00-672 Warszawa, ul. Piękna 68, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającymi NIP 524-24-95-143

2. Główną nagrodę stanowi wycieczka do Berlina lub Pragi (wybór należy do zwycięzcy konkursu) w wybrany przez zwycięzcę weekend lub dowolne 3 dni w miesiącu kwiecień/maj (z wyłączeniem długiego weekendu - tzw. "majówki"). Organizatorzy konkursu opłacają przejazd we wskazane miejsce (Berlin lub Praga) oraz nocleg (2 noce). Miejsce wyjazdu oraz powrotu - Warszawa.

3. Przesyłając zdjęcie użytkownik wyraża zgodę na jego publikację w serwisie TanieZwiedzanie.com oraz na Fanpage strony na Facebook.com

4. Najlepsze zdjęcia zostaną wybrane na podstawie ich popularności oraz opinii jury, składającego się z członków redakcji TZ.com

5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na naszej stronie w niedzielę 20.01.2013 o godzinie 20.00

6. Zwycięzca konkursu zobowiązany jest do przesłania administratorom serwisu TanieZwiedzanie.com w terminie do siedmiu dni od dnia powrotu z wycieczki, relacji z wyjazdu oraz min. 3 zdjęć z wyjazdu, które Administratorzy TanieZwiedzanie.com, wraz z relacją z wyjazdu, zamieszczą na stronie TanieZwiedzanie.com.


Tagi: konkurs   TanieZwiedzanie  
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ