Ile to kosztuje? Europa na własną rękę - ile zapłacić, aby nie przepłacić? Darmowy e-book

E-book o podróżach

E-book -Ile to kosztuje?


Często dostaję od czytelników maile z pytaniami, ile średnio powinny kosztować bilety lotnicze do najróżniejszych, europejskich miast. Za ile można pojechać na tydzień do Londynu? A do Paryża? A na Kretę? A za ile można jechać na weekend do Brukseli? A do Barcelony? To popularne i powtarzające się pytania. Postanowiłem to wszystko uporządkować i odpowiedzieć dokładnie na pytanie: ile to powinno kosztować.

Poświęciłem swój czas i napisałem krótkiego e-booka. Zawarte są w nim szacunkowe koszty wyjazdu do każdego państwa w Europie. Nie są to wyliczenia z kosmosu – dla każdego miasta wyszukiwałem tanie loty i noclegi. W niektórych przypadkach szukałem również transportu autokarem. Zajęło mi to naprawdę sporo czasu, ale było warto - uważam, że powstały w ten sposób materiał jest bardzo wartościowy i dzięki niemu nikt z Was nie przepłaci wyjazdu.

Jeżeli chcesz otrzymać (oczywiście za darmo) tego e-booka, zapisz się na nasz newsletter. Możesz zrobić to w panelu po prawej stronie, lub klikając tutaj. Nie martw się, nie zasypię Cię spamem - newsletter istnieje od grudnia 2014 roku - już ponad rok. W tym czasie wysłałem zaledwie 5 wiadomości.

 


Tagi: TanieZwiedzanie  
Autor tekstu

Mateusz Jakubowski

Autor książki, pomysłodawca i twórca serwisu TanieZwiedzanie.com. Miłośnik cudownej Ameryki Południowej i Azji, fan tatuaży i dobrej muzyki.

 
         

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2023 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ