Ameryka Północna - przewodniki po państwach

Nowy Jork

Nowy Jork, USA. Foto: Aurelien Guichard, flickr.com


Północna Ameryka to kontynent o stosunkowo najkrótszej historii. Oblewany z trzech stron przez 3 różne oceany (Atlantycki, Spokojny i Arktyczny), wielu osobom kojarzy się głównie ze Stanami Zjednoczonymi, a przecież to nie jedyne państwo na tym kontynencie. Kanada, Jamajka, Gwatemala, Meksyk to tylko przykłady. Z pewnością nie wszyscy wiedzą, że Ameryka Północna składa się z aż 24 państw!

Poniżej znajdują się nasze Przewodniki Taniego Zwiedzania najważniejszych państw i miast Ameryki Północnej. Wybierz państwo do którego chcesz się udać. Dla każdego z nich przygotowaliśmy wyczerpujący poradnik, zawierający informacje, które z pewnością przydadzą Ci się podczas Twojego wyjazdu. Dowiesz się jak tanio podróżować po danym kraju, o czym należy pamiętać, co warto wiedzieć, a także gdzie szukać odpowiedzi na inne pytania.

Po wybraniu państwa, odnajdziesz przewodniki po miastach. Podpowiemy jak najtaniej dostać się do niego, dojechać z lotniska do centrum, jak poruszać się po mieście, gdzie jeść, gdzie spać, co zwiedzać, o czym pamiętać i na co uważać. Zaznaczamy, że są to przewodniki skoncentrowane na najtańszych, najbardziej opłacalnych sposobach zwiedzania. Tworzymy je w taki sposób, abyście jak najmniejszym kosztem zdołali zobaczyć i przeżyć jak najwięcej.

Cały czas powiększamy naszą bazę. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś pomóc nam w tworzeniu poradnika dla któregoś z krajów/miast zachęcamy do kontaktu z nami.

BahamyBelizeDominikanaGwatemalaHaitiHondurasZwiedzanie Jamajkiprzewodnik po Kanadzieprzewodnik po Kostaryceprzewodnik po Kubieprzewodnik po Meksykuprzewodnik po Nikaraguiprzewodnik po Panamieprzewodnik po Salwadorzeprzewodnik po USA

comments powered by Disqus
 

Nasz kanał na YouTube


Facebook
 

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2018 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ