Azja - przewodniki po państwach

Jogyesa Temple w Seulu

Jogyesa Temple w Seulu w Korei Południowej.


Azja to największy z kontynentów. Od wschodu graniczy z Ameryką Północną, zaś od wschodu z Europą. W Europie i Stanach Zjednoczonych Azja kojarzy się głównie z krajami należącymi do jej wschodniej części, czyli z Indiami, Chinami, Malezją, Indonezją, Filipinami czy Japonią. Azja to również lwia część Rosji i cały bliski wschód włącznie ze wschodnią częścią Turcji! Co do odmienności i ciekawości tego świata nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać. O popularności Azji wśród Europejczyków i Amerykanów świadczą pokaźne statystyki. Zresztą ceny lotów z Europy do Azji z roku na rok idą w dół i coraz więcej ludzi może pozwolić sobie na egzotyczne wakacje w Azji.

Poniżej znajdują się nasze Przewodniki Taniego Zwiedzania najważniejszych państw i miast Azji. Wybierz państwo do którego chcesz się udać. Dla każdego z nich przygotowaliśmy wyczerpujący poradnik, zawierający informacje, które z pewnością przydadzą Ci się podczas Twojego wyjazdu. Dowiesz się jak tanio podróżować po danym kraju, o czym należy pamiętać, co warto wiedzieć, a także gdzie szukać odpowiedzi na inne pytania.

Po wybraniu państwa, odnajdziesz przewodniki po miastach. Podpowiemy jak najtaniej dostać się do niego, dojechać z lotniska do centrum, jak poruszać się po mieście, gdzie jeść, gdzie spać, co zwiedzać, o czym pamiętać i na co uważać, Zaznaczamy, że są to przewodniki skoncentrowane na najtańszych, najbardziej opłacalnych sposobach zwiedzania. Tworzymy je w taki sposób, abyście jak najmniejszym kosztem zdołali zobaczyć i przeżyć jak najwięcej.

Azerbejdżan przewodnikArmenia przewodnikprzewodnik po BruneiChiny przewodnikFilipiny przewodnikGruzja przewodnikHong Kong przewodnikIndie przewodnikIndonezja przewodnikIzrael przewodnikJaponia przewodnikKorea Południowa przewodnikKorea Północna przewodnikMalediwy przewodnikprzewodnik po Mjanmie - BirmieMalezja przewodnikNepal przewodnikPrzewodnik po SingapurzeSri Lanka przewodnikTajlandia przewodnikTurcja przewodnikWietnam przewodnikZjednoczone Emiraty Arabskie przewodnik

 


comments powered by Disqus
Tagi: Azja  

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Odbierz darmowego e-booka

Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowego e-booka "Ile to kosztuje?" - w którym liczymy, ile powinny kosztować wyjazdy do różnych miast w Europie. Dodatkowo czasem otrzymasz informację o promocyjnych lotach czy nowościach na stronie.