Hotele - promocje i okazje

Nocleg

Wiele osób woli spać w hotelach niż w hostelach. Rozumiemy!


Groupon

W ostatnim czasie ciekawą możliwością znalezienia taniego noclegu są także oferty umieszczane na Grouponie lub podobnych stronach. Takich promocji możemy spotkać coraz więcej. Każdego dnia możemy upolować tani nocleg nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju. Minusem jest fakt, że to promocje dyktują nam gdzie i kiedy mamy jechać. Jeżeli jednak możemy zgrać miejsce, które chcemy odwiedzić z ciekawą promocją na Grouponie to nie pozostaje nam nic innego jak skorzystać.


Co ważne od razu ostrzegamy, że na Grouponie bez problemu możemy znaleźć ciekawe i atrakcyjne cenowo oferty. Warto jednak zawsze sprawdzić podaną tam cenę noclegu lub pakietu z przelotem na stronie zarówno hotelu, jak i portali rezerwacyjnych, ponieważ często Groupon jest traktowany wyłącznie jako reklama, która pozwoli dotrzeć do dużo większej ilości klientów. Nie koniecznie idzie za tym zawsze obniżka cenowa. Często cena jest taka sama, a nawet wyższa! Nie zniechęcamy, ale radzimy ostrożność. 

Warta zapisania jest strona Groupon Travel.

Hotele w Azji

Bardzo dobrym portalem do wyszukiwania noclegów w Azji jest strona www.asiarooms.com. Znajdziemy tam ogromną bazę miejsc noclegowych w największym kontynencie świata. Co ważne często znajdziemy tam atrakcyjne promocje.

Promocje / Wyprzedaże

Znakomitą szansą na tanie noclegi są różnego rodzaju promocje i wyprzedaże oferowane zarówno przez hotele (rzadziej) jak i serwisy czy portale rezerwacyjne (dość często). Kilkudniowe lub 24-godzinne wyprzedaże, kody zniżkowe, pokoje za darmo z tego wszystkiego możemy skorzystać, jeżeli będziemy trzymać rękę na pulsie. W tego rodzaju ofertach bez wątpienia brylują hotele brytyjskie, ale nie tylko. Oczywiście nie jest łatwo dowiedzieć się o takiej promocji. Tu pomocne często okazują się fora dla podróżników oraz strony ze specjalnymi ofertami.

Ciekawą opcją są „Oferty Dnia” na stronie booking.com. Co warto zaznaczyć oferowane tam pokoje są naprawdę w promocyjnych cenach. Problemem jest zazwyczaj fakt, że nie są to w dalszym ciągu hotele na kieszeń przeciętnego Kowalskiego. Jeżeli jednak chcielibyśmy zaznać odrobimy luksusu za rozsądne pieniądze warto tę opcję rozważyć.

Inną ciekawą opcją na bookingu są promocje oferowane przez dany hotel. Możemy je poznać po tym, że cena wyjściowa jest przekreślona po lewej stronie, a obok znajduje się nowa, okazyjna. 

Ciekawe promocje oferuje także od czasu do czasu strona www.hotels4u.com.

Lista artykułów w dziale „Hotele”:

Hotele - wstęp

Rezerwacja Hoteli - poradnik - wstęp

Hotel czy hostel?

Hotele - jak i kiedy rezerwować?

Jak wybrać dobry hotel?

Test wyszukiwarek hoteli

Wyszukiwarka czy strona hotelu?

Hotele - promocje i okazje

Hotele - o czym pamiętać?


comments powered by Disqus
Tagi:

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2018 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ