Hotele - wstęp

Zanim zarezerwujemy nocleg warto sprawdzić wszystkie możliwości. Foto: www.flickr.com


Zdaję sobie sprawę, że hostele nie są wymarzonym miejscem zakwaterowania dla wszystkich. Wielu z nas może sobie pozwolić na odrobinę większy luksus i preferuje noclegi w hotelach. W pełni to rozumiemy. Dotyczy to zwłaszcza rodzin z dziećmi oraz osób starszych, które cenią sobie warunki noclegu.

Na samym wstępie warto zaznaczyć, że hotele to opcja nie zawsze droższa od hosteli. Oczywiście zazwyczaj tak, jednak nie jest to reguła. Na rynku pojawiają się liczne promocje, oferowane zarówno przez same hotele, jak i różnego rodzaju serwisy rezerwacyjne, które mogą znacząco obniżyć cenę takiego noclegu. Nie mówimy tu o noclegach w pokojach wieloosobowych, bo te nie mają sobie równych w porównaniu z cenami hotelowymi, ale już pokoje prywatne jak najbardziej.

Odrobina luksusu za podobne pieniądze? Czemu nie! Foto: www.flickr.com


Ponadto musimy pamiętać o jednej rzeczy. Płacąc nawet odrobinę więcej za hotel płacimy za jakość. Hostele to często w przeciwieństwie do hoteli miejsca hałaśliwe, ciasne i tłoczne. Decyzja należy jednak do nas! Gwarantuję, że odpowiednia wiedza, którą zdobędziecie w tym poradniku pokaże Wam jak rozważać obydwie opcje przy planowaniu jakiegokolwiek wyjazdu.

Zobacz także:

Hotel czy hostel?

Hotele - jak i kiedy rezerwować?

Jak wybrać dobry hotel?

Test wyszukiwarek hoteli

Wyszukiwarka czy strona hotelu?

Hotele - groupony / promocje

Hotele - o czym pamiętać?


comments powered by Disqus
Tagi: hotele  

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ