Lista tanich linii lotniczych

lista tanich linii lotniczych

Przeczytaj nasz Poradnik i dowiedz się jak tanio podróżować po świecie. Foto: flickr.com


Jeżeli wybierasz się w dłuższą podroż przygotowaliśmy dla Ciebie coś, co bardzo Ci pomoże. Oto lista tanich linii lotniczych działających obecnie na świecie. To z pewnością pomoże Ci odkryć jak tanio podróżować po innych kontynentach!

Europa

Belle Air - www.belleair.it ALBANIA - listopad 2013 ogłoszenie upadłości

Wizzair - www.wizzair.com WĘGRY

InterSky - www.intersky.biz AUSTRIA - listopad 2015 ogłoszenie upadłości

Jetairfly - www.jetairfly.com BELGIA

SmartWings  - www.smartwings.com CZECHY

Cimber Sterling - www.cimber.com DANIA - maj 2013 ogłoszenie upadłości

XL Airways France - www.xlairways.fr FRANCJA

Vueling - www.vueling.com - HISZPANIA

Germanwings - www.germanwings.com NIEMCY

TUlfly - www.tuifly.com NIEMCY

AirBerlin - www.airberlin.com NIEMCY

Astra Airlines - www.astra-airlines.gr GRECJA

Iceland Express - www.icelandexpress.com ISLANDIA - w 2012 roku przejęte przez WOW air - www.wowair.com

AerArann - www.aerarann.com IRLANDIA - marzec 2014 ogłoszenie upadłości

Ryanair - www.ryanair.com IRLANDIA

Meridiana Fly - www.meridiana.it WŁOCHY

Wind Jet - www.volawindjet.it WŁOCHY - lipiec 2012 - zakończenie działalności

Blue-express - www.blu-express.com WŁOCHY

Air One - www.flyairone.it WŁOCHY - październik 2014 - zakończenie działalności

AirBaltic - www.airbaltic.com ŁOTWA

Arke Fly - www.arkefly.nl HOLANDIA

Transavia.com -www.transavia.com HOLANDIA

Norwegia Air Shuttle- www.norwegian.com NORWEGIA

S7 Airlines - www.s7.ru ROSJA

AnadouluJet -www.anadolujet.com TURCJA

Onur Air - www.onurair.com TURCJA

Corendon Airlines - www.corendon-airlines.com TURCJA

Pegasus Airlines - www.flypgs.com TURCJA

SunExpress - www.sunexpress.com TURCJA

Bmibaby - www.bmibaby.com WIELKA BRYTANIA - wrzesień 2012 zakończenie działalności

Flybe - www.flybe.com WIELKA BRYTANIA

Jet2 - www.jet2.com WIELKA BRYTANIA

Easyjet - www.easyjet.com WIELKA BRYTANIA

Ameryka

Ameryka Północna i Środkowa. Foto: flickr.com


Ameryka Północna i Środkowa

Virgin America - www.virginamerica.com USA

AirTran Airways - www.airtran.com USA

Jetblue Airways - www.jetblue.com USA

Southwest Airlines -www.southwest.com USA

Spirit Airlines - www.spirit.com USA

Sun Country Airlines -www.suncountry.com USA

Allegiant Air - www.allegiantair.com USA - październik 2015 zawieszenie działalności

WestJet - www.westjet.com KANADA

VivaAerobus - www.vivaaerobus.com MEKSYK

InterJet - www.interjet.com.mx MEKSYK

Brazylia. Foto: flickr.com


Ameryka Południowa

SolLineasAereas - www.sol.com.ar ARGENTYNA - bankructwo w styczniu 2016

AzulBrazilian Airlines - viajemais.voeazul.com.br BRAZYLIA

GolTransportesAeroes - www.voegol.com.br BRAZYLIA

WebJetLinhasAereas -www.webjet.com.br BRAZYLIA

Aires - www.aires.aero/home KOLUMBIA

EasyFly - www.easyfly.com.co KOLUMBIA

Azja. Foto: flickr.com


Azja

Air India Express - www.airindiaexpress.in INDIE

GoAir-www.goair.in INDIE

IndiGo - book.goindigo.in INDIE

JetLite - www.jetlite.com INDIE - grudzień 2014 wchłonięty przez Jet Airways (www.jetairways.com)

Jet Airways - www.jetairways.com INDIE

Kingfishes Airlines - www.flykingfisher.com INDIE - październik 2012 zawieszenie działalności

SpiceJet - www.spicejet.com INDIE

Spring Airlines -www.ch.com CHINY

West Air - www.westair.cn CHINY

Batavia Air - www.batavia-air.co.id INDONEZJA

Citilink - www.citilink.co.id INDONEZJA

Indonesia AirAsia -www.airasia.com INDONEZJA

Lion Air - www2.lionair.co.id INDONEZJA

Air Next - www.anawings.co.jp JAPONIA

JAL Express - www.jal.co.jp JAPONIA

SkyMarks Airlines - www.skymark.co.jp JAPONIA

Skynet Asia Airways - www.skynetasia.co.jp JAPONIA

Peach Japan - www.flypeach.com JAPONIA

Air Busan - www.airbusan.com KOREA POŁUDNIOWA

Jeju Air - www.jejuair.net KOREA POŁUDNIOWA

Jin Air - www.jinair.com KOREA POŁUDNIOWA

Easter Jet - www.eastarjet.com KOREA POŁUDNIOWA

Air Asia -www.ariasia.com MALEZJA

Air Asia X - www.airasia.com MALEZJA

Firefly - www.fireflyz.com.my MALEZJA

Silverfly - www.silverflyperak.com.my MALEZJA

Airblue -www.airblue.com PALESTYNA

Shaheen Air - www.shaheenair.com PALESTYNA

Air Phil Express - www.airphilexpress.com FILIPINY

Cebu Pacific - www.cebupacificair.com FILIPINY

Spilit of Manila Airlines - www.spiritofmanilaairlines.com FILIPINY

Zest Airways -www.zestair.com.ph FILIPINY

AirAsia Philippines -www.airasia.com FILIPINY

AirAsia Philippines -www.airasia.com FILIPINY

 Mihin Lanka - www.mihinlanka.com SRI LANKA

JetstarAsia Airways - www.jetstar.com SINGAPUR

Tiger Airways - www.tigerairways.com SINGAPUR

Valuair - www.jetstar.com/vf/en/index.aspx SINGAPUR

Nok Air - www.nokair.com TAJLANDIA

Orient Tai Airlines - www.orient-thai.com TAJLANDIA

Thai AirAsia - www.airasia.com TAJLANDIA

Jetstar Pacific Airlines - www.jetstar.com/gx/en/index.aspx WIETNAM

Izrael. Foto: flickr.com


Bliski Wschód

Israir Airlines - www.israirairlines.com IZRAEL

Sun d’Or International Airways - www.sundor.co.il IZRAEL

Nas Air - www.flynas.com ARABIA SAUDYJSKA

Jazeera Airways - www.jazeeraairways.com ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

Air Arabia ZEA - www.airarabia.com ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

FlyDubai - www.flydubai.com ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

RAK Airways - www.rakairways.com ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

Afryka Północna i Środkowa

Air Arabia Egipt - www.airarabia.com/home EGIPT

Air Arabia Maroco - www.airarabia.com/home MAROKO

Karthaga Airlines - www.karthagoairlines.com TUNEZJA

Fly540 - www.fly540.com KENIA

RPA. flickr.com


Afryka Południowa:

Kulula Air - www.kulula.com REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI

1 Time - www.1time.aero REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI - 2012 ogłoszenie upadłości

Mango - www.flymango.com REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI

FlySafair - www.flysafair.co.za - REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI

Australia

Australia. Foto: flickr.com


Australia i Oceania

Virgin Blue - www.virginblue.com.au AUSTRALIA

Jetstar Airlines - www.jetstar.com AUSTRALIA

Tiger Airways Australia - www.tigerairways.com.au AUSTRALIA

Pacific Blue Airlines - www.flypacificblue.com NOWA ZELANDIA

Zobacz także:

Planowanie lotów 

Test wyszukiwarek lotów

Na czym zarabiają linie lotnicze

Bądź elastyczny


comments powered by Disqus
Tagi: tanie linie  

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone