Ubezpieczenie podróżne

Centrum Usług Turystycznych   |   Ubezpieczenia Turystyczne

Ubezpieczenie padróży. Foto: wlodi, flickr.com


Wiele osób zastanawia się, czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. Powszechny mit głosi, że ubezpieczenie wakacji należy do zbyt drogich luksusów. Nijak ma się to do faktów. W dobie internetu i dużej konkurencji, ubezpieczenie podróżne stało się tanie jak nigdy. Podstawowe ubezpieczenie (obejmujące koszt leczenia i NNW) możesz kupić już za kilkadziesiąt złotych, bez wychodzenia z domu - wszystko załatwisz przez internet!

Po wielkim sukcesie serwisów oferujących porównanie cen, przyszła pora na powstanie porównywarki ubezpieczeń turystycznych. Wystarczy, że wskażesz, do którego Państwa chcesz się udać, w jakim terminie oraz co ma zawierać ubezpieczenie (koszty leczenia, dojazdy, bagaż, NNW, Assistance, sporty ekstremalne) a porównywarka w kilkanaście sekund sprawdzi oferty największych turystycznych ubezpieczycieli i pokaże Ci wyniki - będziesz sam mógł wybrać najtańsze ubezpieczenie podróżne. Całą resztę formalności załatwisz online - cały proces zakupy odbywa się online, a polisa zostaje wysłana do Ciebie pocztą. Wszystkim chcącym skorzystać z porównywarki, zapraszamy:

Porównywarka Ubezpieczeń Turystycznych

Ubezpieczenie podróży ubezpieczenia wakacyjne ubezpieczenia turystyczne ubezpieczenie wakacji tanie ubezpieczenie wakacyjne


comments powered by Disqus

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Odbierz darmowego e-booka

Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowego e-booka "Ile to kosztuje?" - w którym liczymy, ile powinny kosztować wyjazdy do różnych miast w Europie. Dodatkowo czasem otrzymasz informację o promocyjnych lotach czy nowościach na stronie.