Rusza Akademia Taniego Zwiedzania

Krzysztof Szymański   |  25.06.2013   |   11:48   |   TanieZwiedzanie.com > Aktualności

Pomożemy Wam podróżować jak najwięcej za jak najmniej! Foto: Shutterstock

Startujemy z nowym autorskim projektem Akademii Taniego Zwiedzania. Będzie to seria viedo tutoriali oraz powiązanych z nimi artykułów, dzięki którym dowiecie się od podstaw jak zarezerwować najtańsze bilety lotnicze, z jakich wyszukiwarek korzystać, jak i gdzie szukać okazyjnych noclegów w hotelach i hostelach oraz wiele więcej.

Tutoriale pojawiać się będą regularnie na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy do jego subskrybcji, abyście byli na bieżąco. Znajdziecie tam także viedeo relacje z naszych budżetowych wyjazdów m.in. do Gruzji lub Londynu. Warto zajrzeć.

Naszą ambicją jest udowodnienie, że nie treba mieć portfela wypchanego pieniędzmi, aby móc podróżować. Sami jesteśmy tego najlepszym przykładem i chcemy zrobić wszystko, abyście tak samo jak my mogli dużo i tanio podróżować. Niezbędna jest jednak do tego wiedza. Wiedzą, którą Wam przekażemy w formie video - naszym zdaniem najłatwiejszej do przyjęcia i najbardziej atrakcyjnej. Nauczymy Was m.in.

- Jak bookować bilety Ryanair, Wizzair, Easyjet

- Jak odprawić się online

- Jak korzystać z wyszukiwarek lotów

- Jak korzystać z wyszukiwarek hosteli i hoteli

- Jak znaleźć niedrogą kwaterę prywatną

orz wiele więcej. Nasze video poradniki będą dla każdego, aby nawet ktoś kto pierwszy raz będzie rezerwował lot wiedział jak to zrobić. Postaramy się także przekazać jak najwięcej ciekawostek, praktycznych informacji i haczyków na które trzeba uważać.

Jeszcze raz zapraszam więc na nasz kanał!

Przypominamy także że na naszym fanpage'u na facebooku trwa konkurs, w którym do wygrania są m.in. dwuosobowa wycieczka do Londynu lub Barcelony, darmowe loty Wizzairem, darmowe noclegi na stronie Wimdu.pl oraz książki od wrocławskiej księgarni "Podróżnika". Zapraszamy do udziału!


comments powered by Disqus

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ