Pomysł na wyjazd – Izrael

Jerozolima

Tel Awiw. Foto: askii, flickr.com


Izrael to kolejny interesujący kraj znajdujący się w siatce WizzAira. Znajdziemy w nim słońce, wspaniałe zabytki, dobrą kuchnię oraz życzliwych mieszkańców. Warto odwiedzić m.in. Jerozolimę, Hajfę oraz Tel Awiw.

Do Izraela dolecimy bezpośrednio z Polski (Warszawa, Katowice) już od 550 PLN. Równie dobrze możemy próbować „upolować” tanie loty do Budapesztu i stamtąd polecieć do Izraela w podobnej cenie.

Niestety, problemem w Izraelu mogą być ceny – nie jest to miejsce tanie. Zwłaszcza w dużych miastach, ceny są wyższe niż w Polsce.

Jeżeli chodzi o hotele, to ich ceny niestety nie należą do niskich - w Hajfie to około 170 PLN za pokój dwuosobowy, w Jerozolimie 120 PLN za łóżko w pokoju wieloosobowym w hostelu bądź 180 PLN za dwuosobowy pokój, natomiast ceny w Tel Awiwie zaczynają się od 100 PLN za łóżko w pokoju wieloosobowym w hostelu lub 130 PLN za dwuosobowy pokój.

Zestawiając koszt lotów oraz noclegów, do Izraela możemy polecieć na tydzień już za około 1200 PLN.

Przeczytaj także: Poradnik Taniego Zwiedzania Izraela.


comments powered by Disqus
Tagi: Izrael   Tel Awiw  

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Odbierz darmowego e-booka

Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowego e-booka "Ile to kosztuje?" - w którym liczymy, ile powinny kosztować wyjazdy do różnych miast w Europie. Dodatkowo czasem otrzymasz informację o promocyjnych lotach czy nowościach na stronie.