Wyniki konkursu

Sprawdź wyniki konkursu! foto: shutterstock


Dobiegł końca nasz konkurs organizowany z księgarnią "Litery w podróży". Dziękujemy za wszystkie nadesłane do nas relacje, jednak zwyciezców może być tylko trzech. Ciężko było wybrać najlepszą relację, jednak po burzliwych obradach zdecydowaliśmy.

Fundatorem nagród jest internetowa księgarnia podróżnicza "Litery w podróży". Na tej stronie odnajdziecie olbrzymi zbiór map, przewodników i beletrystyki oraz różnego rodzaju książek o tematyce podróżniczej. Co ważne, za niewielką opłatą książki możemy dostać bezpośrednio do naszych domów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nagrodami w konkursie są 3 książki. Pierwszeństwo wyboru będzie miała relacja, która zajmie I miejsce, następnie II. Ostatnia książka zostanie dla zdobywcy III miejsca.

I miejsce: Anna Karpa

II miejsce: Jakub Krzyżaniak

III miejsce: Piotr Jakubów

 

- "Wałkowanie Ameryki" Marka Wałkuskiego

-  "1000 szklanek herbaty" Robba Maciąga

- "Route 66 nie istnieje" Wojciecha Orlińskiego

Zwycięskie relacje będą się pojawiać na naszej stronie. Wygranych prosimy o kontakt na adres mailowy kontakt@taniezwiedzanie.com. Serdecznie Gratulujemy!


comments powered by Disqus
Tagi: konkurs  

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Odbierz darmowego e-booka

Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowego e-booka "Ile to kosztuje?" - w którym liczymy, ile powinny kosztować wyjazdy do różnych miast w Europie. Dodatkowo czasem otrzymasz informację o promocyjnych lotach czy nowościach na stronie.