O stronie

Kilka słów o TanieZwiedzanie.com


Od 2011 roku podrużuję budżetowo po świecie. Na bazie rozmów z bliskimi stwierdziłem, że trzeba przekonać Polaków, do tego, że podróże nie muszą kosztować wielu tysięcy złotych i każdy może budżetowo zwiedzać świat!

Moja pierwsza budżetowa podróż to wyjazd do Anglii w 2011 roku, kiedy odwiedziłem m.in. Londyn, Birmingham, Sheffield, i Leeds. Cały wyjazd był bardzo oszczędny, jednak nie znalałem w internecie bardzo ważnych informacji, jak na przykład to, że kupując bilety na transport z lotniska do centrum z wyprzedzeniem przez internet, będzie dużo taniej. Nie znalazłem również informacji na temat tego, że większość muzeów w Anglii jest darmowa. Postanowiłem stworzyć stworzyć stronę internetową z takimi właśnie informacjami - pozwalającymi podróżować po świecie jak najniższym kosztem. Domenę zarejestrowałem 12 stycznia 2012 roku i rozpocząłem ciężką pracę nad serwisem.

Strona ruszyła 10 grudnia 2012 roku. W trakcie jej tworzenia główna myśl, jaka przyświecała nam w jego tworzeniu to: „Pokażmy wszystkim w jaki sposób podróżować jak najwięcej za jak najmniej“. Powstała z tego strona www.taniezwiedzanie.com, która jest najbardziej dokładnym tego typu portalem w polskim Internecie.

Zostało to docenione przez magazyn WPROST, który nagrodził nas tytułem Złotej Storny Tygodnia we wrześniu 2013 roku. Bardzo dziękujemy za te wyróżnienie. Utwierdziło nas to w przekonaniu, że ciężka praca którą wykonujemy nie pozostaje bez odzewu.

Swoim doświadczeniem i wiedzą zamierzamy dzielić się z innymi. Chcemy inspirować, doradzać, wspierać. Mamy ambicję stworzyć kulturalną społeczność, wzajemnie sobie pomagającą i szanującą się. Nie będzie to jednak możliwe bez Waszego zaangażowania.


 Pamiętajcie, że jesteśmy tu dla Was. Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie, zapytania, propozycje skontaktuj się z nami.

 

Strona www.taniezwiedzanie.com wystartowała 10.12.2012 i jest przeznaczona dla wszystkich osob, którym przyświeca podobna myśl – zwiedzić jak najwięcej, wydając jak najmniej! Chcemy udowodnić, że zagraniczne wyjazdy nie są już luksusem, na jaki pozwolić mogą sobie tylko najbogatsi oraz że dzięki naszym radom i wskazówkom można zwiedzać świat małym kosztem. Sami jesteśmy tego najlepszym przykładem.

Nasze artykuły ukazywały się na kilkunastu polskich portalach. Udzielaliśmy wywiadów zarówno telewizyjnych, jak i radiowych. Współpracujemy z polskimi magazynami. Do tego prowadzimy darmowe warsztaty "Taniego Zwiedzania" w całej Polsce. Z przyjemnością angażujemy się w różnego rodzaju medialne projekty. Jeżeli macie do nas jakiekolwiek pytania, propozycje lub prośby zapraszamy do kontaktu pod adresem:


kontakt(at)taniezwiedzanie.com


 


comments powered by Disqus
Tagi:


 

Nasz kanał na YouTube


Facebook
 

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2018 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ