O stronie

Kilka słów o TanieZwiedzanie.com


Jesteśmy grupą zapalonych podróżników, którzy od kilku lat zwiedzają cały świat jak najmniejszym kosztem. Odwiedziliśmy cztery kontynenty i kilkadziesiąt krajów. To poważny kapitał, którego nie chcieliśmy zmarnować.
 


W czasie tworzenia tego portalu przyświecała nam główna myśl: „Pokażmy wszystkim w jaki sposób podróżować jak najwięcej za jak najmniej“. Powstała z tego strona www.taniezwiedzanie.com, która jest najbardziej dokładnym tego typu portalem w polskim Internecie.

Zostało to docenione przez magazyn WPROST, który nagrodził nas tytułem Złotej Storny Tygodnia we wrześniu 2013 roku. Bardzo dziękujemy za te wyróżnienie. Utwierdziło nas to w przekonaniu, że ciężka praca którą wykonujemy nie pozostaje bez odzewu.

Swoim doświadczeniem i wiedzą zamierzamy dzielić się z innymi. Chcemy inspirować, doradzać, wspierać. Mamy ambicję stworzyć kulturalną społeczność, wzajemnie sobie pomagającą i szanującą się. Nie będzie to jednak możliwe bez Waszego zaangażowania.


 Pamiętajcie, że jesteśmy tu dla Was. Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie, zapytania, propozycje skontaktuj się z nami.

 

Strona www.taniezwiedzanie.com wystartowała 10.12.2012 i jest przeznaczona dla wszystkich osob, którym przyświeca podobna myśl – zwiedzić jak najwięcej, wydając jak najmniej! Chcemy udowodnić, że zagraniczne wyjazdy nie są już luksusem, na jaki pozwolić mogą sobie tylko najbogatsi oraz że dzięki naszym radom i wskazówkom można zwiedzać świat małym kosztem. Sami jesteśmy tego najlepszym przykładem.

Nasze artykuły ukazywały się na kilkunastu polskich portalach. Udzielaliśmy wywiadów zarówno telewizyjnych, jak i radiowych. Współpracujemy z polskimi magazynami. Do tego prowadzimy darmowe warsztaty "Taniego Zwiedzania" w całej Polsce. Z przyjemnością angażujemy się w różnego rodzaju medialne projekty. Jeżeli macie do nas jakiekolwiek pytania, propozycje lub prośby zapraszamy do kontaktu pod adresem:


kontakt(at)taniezwiedzanie.com


 


comments powered by Disqus
Tagi:

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ