TT Warsaw 27-29 września 2012 - będziemy tam!

Z radością informujemy, że będziemy wystawiali się na XX Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw 2012, które odbędą się w dniach 27-29 września 2012 w Warszawie!

Jeżeli interesujesz się podróżowaniem, to nie może Cię tutaj zabraknąć! Na naszym stoisku przewidziana jest masa atrakcji - możemy zaplanować Ci podróż do dowolnego, wskazanego przez Ciebie, miejsca na ziemi - po NAJNIŻSZEJ cenie na rynku! Będziemy wyszukiwać najtańsze połączenia oraz noclegi we wskazanym przez Ciebie miejscu, abyś mógł wyjechać na wymarzone wakacje, oszczędzając dzięki nam swoje ciężko zarobione pieniądze!

Ponadto w trakcie trwania targów będzie można sprawdzić u nas swoją wiedzę dotyczącą podróżowania, biorąc udział w turystycznym quizie z nagrodami! Wygrywa każdy, niezależnie od wyniku! Do wygrania atrakcyjne nagrody - gadżety TaniegoZwiedzania - książki, koszulki, kubki, długopisy. Serdecznie zapraszamy!


 


comments powered by Disqus

Autor publikacji

Mateusz Jakubowski

Pomysłodawca i twórca serwisu TanieZwiedzanie.com. Miłośnik dobrej kuchni, cudownej Azji, no i oczywiście dobrej muzyki.

 

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2018 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ