Europa - przewodniki po państwach

Londyn, stolica Wielkiej Brytanii

Big Ben w Londynie, stolicy Wielkiej Brytanii.


Stary Kontynent jest jednym z najmniejszych na świecie, powierzchnią przebijając tylko Australię. Mimo to Europa jest szalenie Stary Kontynent jest jednym z najmniejszych na świecie, powierzchnią przebijając tylko Australię. Mimo to Europa jest szalenie zróżnicowana pod kątem etnicznym i kulturowym przez co od zawsze była atrakcyjna dla turystów nie tylko z Azji czy Ameryk, ale również tych z Europy. Nasz kontynent jest niesamowitą mieszanką – na północy Skandynawia. Zimna, powściągliwa, ale za to bogata. Od zachodu Wielka Brytania, też bardzo charakterystyczna, ale już zupełnie inna w porównaniu do Norwegii, Danii czy Szwecji. Z kolei południe to totalnie inny świat. Wprawdzie na pewno biedniejszy, ale równocześnie bardziej kolorowy, cieplejszy, mieszkańcy głośni, bardziej otwarci niż na północy. To tak naprawdę nie jest nawet początek, przecież Europa to również cały wschód, Bałkany, Półwysep Iberyjski, Kraje nadbałtyckie i wiele innych rejonów, z których każdy jest tak samo ciekawy i zaskakujący!

Poniżej znajdują się nasze Przewodniki Taniego Zwiedzania najważniejszych państw i miast Europy. Wybierz państwo do którego chcesz się udać. Dla każdego z nich przygotowaliśmy wyczerpujący poradnik, zawierający informacje, które z pewnością przydadzą Ci się podczas Twojego wyjazdu. Dowiesz się jak tanio podróżować po danym kraju, o czym należy pamiętać, co warto wiedzieć, a także gdzie szukać odpowiedzi na inne pytania.

Po wybraniu państwa, odnajdziesz przewodniki po państwach i miastach. Podpowiemy jak najtaniej dostać się do niego, dojechać z lotniska do centrum, jak poruszać się po mieście, gdzie jeść, gdzie spać, co zwiedzać, o czym pamiętać i na co uważać. Zaznaczamy, że są to przewodniki skoncentrowane na najtańszych, najbardziej opłacalnych sposobach zwiedzania. Tworzymy je w taki sposób, abyście jak najmniejszym kosztem zdołali zobaczyć i przeżyć jak najwięcej!

Cały czas powiększamy naszą bazę. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś pomóc nam w tworzeniu poradnika dla któregoś z krajów/miast zachęcamy do kontaktu z nami.

Albania przewodnik zwiedzaniaTanie zwiedzanie AngliiTanie zwiedzanie AustriiTanie zwiedzanie BelgiiBiałoruś - przewodnikTanie zwiedzanie Bośni i HercegowinyTanie zwiedzanie BułgariaTanie zwiedzanie ChorwacjiTanie zwiedzanie CypruTanie zwiedzanie CzarnogóryTanie zwiedzanie CzechTanie zwiedzanie DaniiTanie zwiedzanie EstoniiTanie zwiedzanie FinlandiiTanie zwiedzanie FrancjiTanie zwiedzanie FrancjiTanie zwiedzanie GrecjiTanie zwiedzanie HiszpaniiTanie zwiedzanie HolandiiTanie zwiedzanie IrlandiiTanie zwiedzanie IslandiiTanie zwiedzanie KosowaTanie zwiedzanie LitwyTanie zwiedzanie LuksemburgaTanie zwiedzanie ŁotwyMacedonia przewodnik zwiedzniaTanie zwiedzanie MaltyMołdawia przewodnikTanie zwiedzanie NiemiecTanie zwiedzanie NorwegiiTanie zwiedzanie PortugaliiTanie zwiedzanie RosjiTanie zwiedzanie RumuniiTanie zwiedzanie SerbiiTanie zwiedzanie SłowacjiTanie zwiedzanie SłoweniiTanie zwiedzanie SzkocjiTanie zwiedzanie SzwajcariiTanie zwiedzanie SzwecjiTanie zwiedzanie UkrainyTanie zwiedzanie WęgierTanie zwiedzanie Włoch

 


comments powered by Disqus
Tagi: Europa  

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Odbierz darmowego e-booka

Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowego e-booka "Ile to kosztuje?" - w którym liczymy, ile powinny kosztować wyjazdy do różnych miast w Europie. Dodatkowo czasem otrzymasz informację o promocyjnych lotach czy nowościach na stronie.