Pomysł na wyjazd – Barcelona, Hiszpania

Piękny widok na Barcelonę

Weekend w Barcelonie to świetny i niedrogi pomysł. Foto: Piotr Cyronik


Barcelona to obecnie jedno z najpopularniejszych miast wśród turystów (ich liczba sukcesywnie wzrasta z roku na rok). Nie ma się zresztą czemu dziwić, bowiem stolica Katalonii to jedno z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych miejsc na Starym Kontynencie. Obojętnie czy przyjedziecie do Barcelony w zimie, w lecie czy na wiosnę – i tak będzie ciepło. Barca kojarzona jest też z piłkarską potęgą i gwiazdami światowego formatu. Będąc tam nie sposób odmówić sobie wycieczki na Camp Nou! Oprócz piłki nożnej Barcelona to również La Rambla, Sagrada Familia czy wzgórze Montjuice.

Przewodnik Taniego Zwiedzania po stolicy Katalonii!

Przeloty do Barcelony są dość drogie więc tak naprawdę każdą cenę poniżej 400 zł za loty w dwie strony należy uznać za okazję. Noclegi również nie należą do najtańszych, aczkolwiek jeżeli przesadnie nie zależy nam na komforcie zawsze można znaleźć w miarę przystępną cenę w pokojach wieloosobowych.

Moja propozycja to 3 dni w Barcelonie od 16.05 do 19.05. Loty z Poznania kosztują 384 zł, natomiast 3 noclegi w 6-osobowym hotelu w dobrej lokalizacji to wydatek rzędu 245 zł. Razem wychodzi 629 zł!


comments powered by Disqus
Tagi: Barcelona   Hiszpania  

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ