Pomysł na wyjazd - Berlin

Berlin

Berlin to piękne miasto. Foto: Reinhard Link, flickr.com


Stolica Niemiec jest idealną propozycją na ciekawy weekend. Berlin jest jednym z największych i najnowocześniejszych miejsc Zachodniej Europy. Berlin, to zaraz za Londynem i Paryżem największe miasto na Starym Kontynencie. Każda pora roku jest dobra na wypad do największego miasta u naszych zachodnich sąsiadów.

Przejazd z Warszawy do Berlina Polskim Busem (www.polskibus.com) z odpowiednim wyprzedzeniem przy rezerwacji to koszt około 60 PLN z Warszawy i innych miast. Nocleg w Berlinie zaczyna się od 35 PLN za noc w hostelu (pokój wieloosobowy).

Przeczytaj nasz przewodnik taniego zwiedzania po Berlinie

Oprócz Polskiego Busa istnieje również możliwość dostania się do Berlina pociągiem. Bilet ze Szczecina do Berlina kosztuje 10 euro, jest ważny dobę (czyli możemy na nim pojechać do Niemiec i wrócić do Szczecina) i uprawnia do poruszania się komunikacją miejską w strefie AB w Berlinie.

Najtańsze noclegi w Berlinie zarezerwujesz w poniższej wyszukiwarce:

 

 

Przeczytaj także: przewodnik po Berlinie, tanie latanie z Berlina, relacja z Berlina


comments powered by Disqus
Tagi: Niemcy   Berlin  

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Odbierz darmowego e-booka

Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowego e-booka "Ile to kosztuje?" - w którym liczymy, ile powinny kosztować wyjazdy do różnych miast w Europie. Dodatkowo czasem otrzymasz informację o promocyjnych lotach czy nowościach na stronie.