Niesamowita promocja Alitalia - loty z Włoch do Pekinu za 400 zł! Tokio za 600 zł!

W sieci pojawiła się kolejna promocja włoskich linii lotniczych Alitalia! Przewoźnik zaczyna nas powoli rozpieszczać, udostępniając kody promocyjne, które zmiejszają cenę lotów o 250 Euro. Łącząc kody z opcją multicity na trasie Wenecja - Pekin - Praga zapłacicie za całość 408 zł! Pozostałe kierunki (z Włoch): Sao Paulo, Rio de Janeiro, Tokio oraz Osaka!

Najniższe ceny znajdziecie w styczniu i lutym. Poniżej zrzut ekranu z przykładową rezerwacją:


 
Kod dla ekonomicznej: XMASECO
Kod dla ekonomiczna plus: XMASPLUS
Kod dla biznes: XMASBIZ

Kod jest aktywny do 23 grudnia 2012 roku i obejmuje przeloty od 8 stycznia do 30 kwietnia 2013 roku. Mogą wystąpić problemy z akceptacją kodu, ale nie poddawajcie się - próbujcie, za którymś razem kod "zaskoczy" i cena obniży się Wam o 250 Euro!


Link do rezerwacji: http://booking.alitalia.com/Booking/IT_IT/# - wybieramy „Ricerca avanzata” a następnie „Multitratta”. Następnie wpisujemy interesujące nas trzy odcinki lotu oraz daty.
 
Powodzenia!

comments powered by Disqus
Tagi: Pekin   promocje  

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Odbierz darmowego e-booka

Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowego e-booka "Ile to kosztuje?" - w którym liczymy, ile powinny kosztować wyjazdy do różnych miast w Europie. Dodatkowo czasem otrzymasz informację o promocyjnych lotach czy nowościach na stronie.