Witamy na TanieZwiedzanie.com!

Witamy na TanieZwiedzanie.com!


W dniu dzisiejszym (tj. 11.12.2012) ruszyła strona internetowa TanieZwiedzanie.com. Chciałbym serdecznie powitać Was na naszej www - liczę, że Tanie Zwiedzanie zagości w Waszych przeglądarkach na stałe.

Stron poświęconych podróżowaniu jest w Polskim internecie całkiem dużo, żadna jednak nie opiera się i nie odpowiada w pełni na pytanie, którym kierowaliśmy się od samego początku: „Jak podróżować jak najwięcej, za jak najmniej?“. Jesteśmy młodymi, dynamicznymi ludźmi, których łączy wspólna pasja – podróżowanie. Wszyscy znamy polskie realia i nie musimy tłumaczyć, że większość Polaków stara się na wszystkim oszczędzać. I my nie wyłamujemy się z tego schematu – kochamy podróżować i zawsze staramy się zrobić to jak najmniejszym kosztem, szukając wszędzie oszczędności. W ten sposób wspólnie zwiedziliśmy praktycznie cały świat, zdobywając przy tym ogromne doświadczenie i wprawę w temacie taniego zwiedzania. Postanowiliśmy podzielić się swoją wiedzą z innymi, aby każdy mógł przekonać się o tym, że podróżowanie po świecie nie należy do elitarnego hobby dostępnego wyłącznie dla ludzi bogatych. Dzisiaj podróżować może każdy. Trzeba tylko wiedzieć jak to robić. Jak zarezerwować tani lot, gdzie wyszukać dobry nocleg, jak ograniczyć do minimum koszty wyjazdu… Wyczerpujące odpowiedzi na te oraz więcej pytań, znajdziecie na naszej stronie.

W TanimZwiedzaniu znajdziecie informacje dotyczące tego, jak zorganizować sobie wymarzony wyjazd zagraniczny i zapłacić za niego jak najmniej. Na start przygotowaliśmy obszerny poradnik taniego podróżowania, który został napisany w całości przez nas (ponad 100 stron A4!) oraz 30 przewodników po państwach i kilkanaście po miastach całego świata. Informacje te są na bieżąco rozbudowywane i aktualizowane. Zbieranie materiałów na stronę zajęło nam ponad rok! Dzięki nim dowiecie się wszystkiego, co wiedzieć musicie, aby jeździć po świecie najtaniej jak to możliwe.

TanieZwiedzanie nie będzie stroną pełną wyłącznie suchych informacji i faktów – prócz tego, będziecie mogli zobaczyć u nas wiele zdjęć, przeczytać relacje z podróży, szeroko pojętą publicystykę oraz wiele więcej - zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, abyście sami mogli się o tym przekonać!

Pamiętajcie, że jesteśmy otwarci na wszelką współpracę, sugestie, rady, czy krytykę – jeżeli macie ochotę podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami – zapraszamy do kontaktu.

Redaktor naczelny, Mateusz Jakubowski, wraz z redakcją: Krzysztofem Szymańskim, Maciejem Urbańskim i Maciejem Nowaczykiem


comments powered by Disqus
Tagi: TanieZwiedzanie  

Autor publikacji

Mateusz Jakubowski

Pomysłodawca i twórca serwisu TanieZwiedzanie.com. Miłośnik dobrej kuchni, cudownej Azji, no i oczywiście dobrej muzyki.

 


Nasz kanał na YouTube


Facebook

 
o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2018 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Naucz się tanio podróżować - kup moją książkę!

Wydałem książkę. 288 stron praktycznej wiedzy, bez lania wody i ogólników. Dowiedz się, jak kupować tanie bilety lotnicze, spać niedrogo na całym świecie i jak najtaniej podróżować wewnątrz konkretnego kraju.

Cena 49.99zł, wysyłka w ciągu 24h.

KUP TERAZ