Noclegi - polecane i odradzane

poradnik taniego podróżowania

Oceniaj i sprawdzaj opinie o miejscach noclegowych na całym świecie.


Poniżej znajdują się nasze sprawdzone i polecane miejsca noclegowe. Znajdziecie tu zarówno hostele, jak i hotele 5*. Co najważniejsze we wszystkich tych miejscach spaliśmy my lub nasi czytelnicy. Są to więc sprawdzone, subiektywne opinie, a nie pięknie wyglądające opisy na portalach rezerwacyjnych lub na stronach www. Znajdziecie tu jednak miejsca zarówno polecane jak i te, w których odradzamy noclegu. 

Po wybraniu państwa, odnajdziesz miasta. Często polecamy więcej niż jeden hotel/hostel w tym samym mieście. Pamiętajcie, że np. hotele z Majorki, znajdziecie w Hiszpanii, z Borneo w Malezji, a z Bali w Indonezji.

Cały czas powiększamy naszą bazę. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś pomóc nam i innym w dobrym wyborze miejsca noclegowego zachęcamy do kontaktu z nami.

Europa

Anglia - noclegiAustria - noclegiBelgia - noclegiCzechy - noclegiGrecja - noclegiHiszpania - noclegiLitwa noclegiŁotwa noclegiNorwegia - noclegiPortugalia - noclegiRosja - noclegiUkraina - noclegiWłochy - noclegi

Azja

Chiny - noclegi

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Jeżeli chciałbyś zarekomendować jakieś miejsce napisz komentarz lub e-mail do nas na kontakt(małpa)taniezwiedzanie.com!


comments powered by Disqus
Tagi: noclegi  

REKLAMA

Nasz kanał na YouTube


Facebook

 

REKLAMA
Booking.com

o autorze  |   o stronie  |   reklama  |   kontakt  |   polityka prywatności  |   Regulamin
Copyright 2012-2017 © TanieZwiedzanie.com. Wszelkie prawa zastrzeżone
×

Odbierz darmowego e-booka

Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowego e-booka "Ile to kosztuje?" - w którym liczymy, ile powinny kosztować wyjazdy do różnych miast w Europie. Dodatkowo czasem otrzymasz informację o promocyjnych lotach czy nowościach na stronie.